بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی 2019

دستگاه تصفیه آب خانگی APEC TOP TIER 5-STAGES

نگرانی از مواد آلاینده و مواد شیمیایی که در آب‌های شهری وجود دارد، مردم زیادی را به خرید دستگاه تصفیه آب خانگی سوق می‌دهد. اما اطلاعات و کارکردهای هر دستگاهی می‌تواند متفاوت باشد. در این مقاله کوتاه، به اختصار به معرفی تعدادی از بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب خانگی و بیان کارایی آن‌ها پرداخته‌ایم.

بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در دنیا می‌تواند بر اساس استانداردهای مختلفی مشخص شود. نظر‌سنجی در میان مصرف‌کنندگان، میزان فروش دستگاه تصفیه آب خانگی موردنظر، سنجش میزان تقاضا برای ارائه آن و یا میزان محبوبیت و معرفی آن در شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک، از معیارهای این ارزیابی می‌باشند.

با وجود این، نگرانی‌هایی که اشخاص نسبت به سلامتی خود دارند، انها را به‌سمت دستگاه‌های تصفیه آب خانگی می‌کشاند تا بتوانند آب را به صورت تصفیه شده در اختیار داشته باشند.

ما در اینجا تعدادی از بهترین دستگاه‌های تصفیه آب خانگی، که بر اساس نظرسنجی‌های مختلف بدست آمده را نام خواهیم برد.

دستگاه تصفیه آب خانگی APEC TOP TIER 5-STAGES

(عدم موجودی)

همانطور که از نام این دستگاه پیداست، آب در پنج مرحله در این دستگاه عبور خواهد کرد تا 99 درصد از آلودگی‌ها و مواد آلاینده‌ای را که در آن وجود دارد، از بین ببرد.

این دستگاه تصفیه آب خانگی، با استفاده از روش جریان آب معکوس و کربن فعال شده، مواد مضر آب همچون آرسنیک، کلرین، سرب، کلراید، فلزات سنگین، باکتری ها، ویروس‌ها و هزاران ماده آلاینده رایج دیگر را از بین می‌برد.

دستگاه تصفیه آب خانگی APEC TOP TIER 5-STAGES

این دستگاه تصفیه آب می‌تواند در زیر سینک ظرفشویی براحتی نصب شود. فیلترهای این دستگاه می‌توانند به مدت خیلی طولانی عمر کنند و نکته دیگر نصب راحت آنهاست، بدون اینکه نگران چکیدن و نشت آب باشید. در حال حاضر APEC TOP TIER 5 STAGES یکی از بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب خانگی می‌باشد.

از صفحه فروشگاه دستگاه تصفیه آب صنعتی ما هم دیدن فرمایید.

بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب خانگی APEX Countertop

(عدم موجودی)

یکی دیگر از دستگاه‌ هایی که علاقه‌مندان زیادی دارد و بازخورد خیلی چشمگیری تا به امروز داشته، دستگاه تصفیه آب خانگی APEX Countertop می‌باشد.

این دستگاه به راحتی می‌تواند به شیر آب وصل شود و در بالای کانتر قرار بگیرد، تا آب را از موادی مانند رسوب‌ها، رادون، جیوه، مواد ضد آفت و دیگر مواد آلاینده‌ ای که در آب بوجود می‌آیند و باعث بیماری‌های متعددی می‌شوند، پاک کند.

دستگاه تصفیه آب خانگی APEX Countertop

نظرات درباره این دستگاه بسیار مثبت بوده و کسانی که از آن استفاده کرده‌اند، گزارش از کارکرد فوق العاده آن داده‌اند. تنها مشکلی که در این دستگاه تصفیه آب وجود دارد، تک کاره بودن آن است. این دستگاه فقط برای استفاده از آب سرد است.

دستگاه تصفیه آب خانگی CUZN UC-200 Under Counter

(عدم موجودی)

اگر از دسته خانواده‌های پرجمعیت باشید، مسلما به دفعات زیاد از دستگاه تصفیه آب استفاده خواهد شد، پس این دستگاه می‌تواند ایده ال شما باشد.

این دستگاه در عرض چند دقیقه، مستقیما به لوله آب سرد سینک آشپزخانه شما وصل می‌شود و طوری طراحی شده، که بتواند آب شهری را با کیفیتی بالا تصفیه کند.

دستگاه تصفیه آب خانگی CUZN UC-200 Under Counter

این دستگاه تصفیه آب خانگی, با استفاده از روش تصفیه 3 مرحله‌ای، موادی مانند سرب، کلرین، جیوه، کرومیوم، خزه‌ها، قارچ و همچنین بوی بد آب را از بین می‌برد. علاوه بر این، عمر مفید و کارکردی این دستگاه، بیشتر از پنج سال عنوان شده، که در جای خودش یک مزیت به‌حساب می‌آید.

کسانی که از این دستگاه استفاده کرده‌اند، از ظرفیت بالا و کارکرد خوب آن، در از بین بردن مواد آلاینده تمجید کرده‌اند.

تنها نقطه ضعف این دستگاه، قابل استفاده بودن آن برای مکان‌ های عمومی است.

دستگاه تصفیه آب خانگی PUR PFM400H

(عدم موجودی)

اگر حوصله نصب‌کردن دستگاه تصفیه آب را ندارید، می‌توانید از PUR استفاده کنید. این دستگاه به شیر آب وصل می‌ شود و بیش از 70 نوع از آلاینده‌ های آب از جمله سرب، کلرین، جیوه و ضد آفت‌ ها را از بین می‌برد.

دستگاه تصفیه آب خانگی PUR PFM400H

هر فیلتر این دستگاه، برای بیشتر از 100 گالن آب مورد استفاده است به همین خاطر سازندگان آن پیشنهاد می‌دهند، که بعد از 2 یا 3 ماه فیلتر آن باید عوض شود.

دستگاه تصفیه آب خانگی BRITA On Top Faucet

(عدم موجودی)

این دستگاه براحتی در 5 مرحله ساده، به شیر آب وصل می‌شود. برای استفاده از آن و تصفیه آب، فقط کافی است که آن را روشن کنید. دستگاه تصفیه آب BRITA ، می‌تواند مواد آلاینده‌ای مانند سرب، کلرین و سایر آلاینده‌ های معدنی را به خوبی از بین ببرد.
دستگاه تصفیه آب خانگی BRITA On Top Faucet

هر فیلتر این دستگاه برای 100 گالن آب تعبیه شده است. نشانه‌ گری روی خود فیلتر وجود دارد که به شما در صورت خرابی فیلتر اخطار می‌دهد که آن را عوض کنید.

دستگاه تصفیه آب خانگی BERKEY BK 4×2-BB

(عدم موجودی)

اگر دارای خانواده کم جمعیتی هستید، این دستگاه می‌تواند بهترین انتخاب باشد، تا به شما کمک کند تا از مواد شیمیایی و آلاینده‌ هایی مثل انگل، سرب و مواد دیگر خلاص شوید. عمر هر فیلتر این دستگاه تصفیه آب، برای بیش از 3000 گالن آب است.

دستگاه تصفیه آب خانگی BERKEY BK 4×2-BB

به آبی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *