تصفیه آب جادویی زیر سینک ظرفشویی آشپزخانه

تصفیه آب جادویی زیر سینک ظرفشویی آشپزخانه

احتمالا تا چندین سال پیش تصور بطری‌هایی که مدام نوشیدنی گوارایی داشته باشند , تنها در افسانه‌های کشور‌هایی همچون چین و ژاپن یافت میشد .

ولی در چندین سال اخیر بطری‌های جادویی پایین سینک ظرفشویی نصب میشوند که مدام آب آشامیدنی خالص و تصفیه‌ شده‌ای را راهی شیر آب می نمایند .

دستگاه تصفیه آب

تصفیه آب جادویی زیر سینک ظرفشویی آشپزخانه

دستگاه تصفیه آب جادویی

خرید این بطری‌ های جادویی که به عبارتی دستگاه‌های تصفیه آب میباشند , از هنگامی شایعات و واقعیاتی بر اساس کثیف بودن آب بعضی مناطق کشور سر زبان‌ها افتاد , مرسوم شد .

از صفحه فروشگاه صنعتی ما هم دیدن فرمایید.

ولی بد نیست بدانیم تاریخچه تصفیه آب به یک سری هزار سال پیش باز‌می‌گردد . برای مثال , نقاشی‌های مصریان ۱۳‌قرن پیش از میلاد به خیر و خوبی عملیات تصفیه آب را نشان میدهد .

هر چند تصفیه آب در زمان‌های به دور تنها با استفاده از جوشاندن و صاف کردن آب شکل می‌‌‌‌گرفت ولی این دسته تصفیه به نسبت آلودگی‌های مو جود در آن دوره و فقدان تکنولوژی توسعه یافته معقول می‌نمود .

تصفیه آب جادویی

البته در قرن حاضر و با گسترش صنعت های آلاینده , انبوهی از مواد سمی , فاضلاب‌های صنعتی و میکروارگانیسم‌های زیان آور از روش خروجی‌های کارخانه‌ها و چاه‌های فاضلاب وارد آب‌های شیرین زیرزمینی می گردد .

همین دلیل به علاوه نیاز انسان امروزی به دستگاه‌های تصفیه‌ مدرن‌تر منجر روی عمل وارد شدن نسل جدیدی از دستگاه‌های تصفیه‌ شده که مصرف خانگی دارا هستند .

این دستگاه‌ها به راحتی سر راه و روش لوله‌های دربردارنده آب آشامیدنی نصب می شوند و مطابق مدل دستگاه بعضی ناخالصی‌ها و مواد زیان آور را از مسیر آب‌آشامیدنی بیرون مینمایند .

دستگاه تصفیه آب جادویی

در مرز و بوم ما و پیش از همگانی شدن استعمال از تصفیه‌کننده‌ها , خرید آب معدنی به نقطع ی عطف خویش رسید و جزء آن کماکان ادامه دارد . این در حالی است که همه آب‌هایی که به طور بطری فروخته میگردند لزوما آب معدنی نیستند .

عبارت آب آشامیدنی روی برچسب این بطری‌ها به خوبی نشان میدهد که این بطری فاقد املاح کافی است و بعضی از آنان تفاوت چندانی با آب درون لوله‌ها ندارد. از سوی دیگر مصرف مداوم آب‌های دارای املاح معدنی نیز می‌تواند برای سلامتی مضر باشد.

به آبی