تصفیه آب جادویی زیر سینک ظرفشویی آشپزخانه

تصفیه آب جادویی زیر سینک ظرفشویی آشپزخانه

احتمالا تا چندین سال پیش تصور بطری‌هایی که مدام نوشیدنی گوارایی داشته باشند , تنها در افسانه‌های کشور‌هایی همچون چین و ژاپن یافت میشد .

ولی در چندین سال اخیر بطری‌های جادویی پایین سینک ظرفشویی نصب میشوند که مدام آب آشامیدنی خالص و تصفیه‌ شده‌ای را راهی شیر آب می نمایند .

دستگاه تصفیه آب

تصفیه آب جادویی زیر سینک ظرفشویی آشپزخانه

دستگاه تصفیه آب جادویی

خرید این بطری‌ های جادویی که به عبارتی دستگاه‌های تصفیه آب میباشند , از هنگامی شایعات و واقعیاتی بر اساس کثیف بودن آب بعضی مناطق کشور سر زبان‌ها افتاد , مرسوم شد .

از صفحه فروشگاه صنعتی ما هم دیدن فرمایید.

ولی بد نیست بدانیم تاریخچه تصفیه آب به یک سری هزار سال پیش باز‌می‌گردد . برای مثال , نقاشی‌های مصریان ۱۳‌قرن پیش از میلاد به خیر و خوبی عملیات تصفیه آب را نشان میدهد .

هر چند تصفیه آب در زمان‌های به دور تنها با استفاده از جوشاندن و صاف کردن آب شکل می‌‌‌‌گرفت ولی این دسته تصفیه به نسبت آلودگی‌های مو جود در آن دوره و فقدان تکنولوژی توسعه یافته معقول می‌نمود .

تصفیه آب جادویی

البته در قرن حاضر و با گسترش صنعت های آلاینده , انبوهی از مواد سمی , فاضلاب‌های صنعتی و میکروارگانیسم‌های زیان آور از روش خروجی‌های کارخانه‌ها و چاه‌های فاضلاب وارد آب‌های شیرین زیرزمینی می گردد .

همین دلیل به علاوه نیاز انسان امروزی به دستگاه‌های تصفیه‌ مدرن‌تر منجر روی عمل وارد شدن نسل جدیدی از دستگاه‌های تصفیه‌ شده که مصرف خانگی دارا هستند .

این دستگاه‌ها به راحتی سر راه و روش لوله‌های دربردارنده آب آشامیدنی نصب می شوند و مطابق مدل دستگاه بعضی ناخالصی‌ها و مواد زیان آور را از مسیر آب‌آشامیدنی بیرون مینمایند .

دستگاه تصفیه آب جادویی

در مرز و بوم ما و پیش از همگانی شدن استعمال از تصفیه‌کننده‌ها , خرید آب معدنی به نقطع ی عطف خویش رسید و جزء آن کماکان ادامه دارد . این در حالی است که همه آب‌هایی که به طور بطری فروخته میگردند لزوما آب معدنی نیستند .

عبارت آب آشامیدنی روی برچسب این بطری‌ها به خوبی نشان میدهد که این بطری فاقد املاح کافی است و بعضی از آنان تفاوت چندانی با آب درون لوله‌ها ندارد. از سوی دیگر مصرف مداوم آب‌های دارای املاح معدنی نیز می‌تواند برای سلامتی مضر باشد.

به آبی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *