فیلتر تصفیه آب بوش برای یخچال

فیلتر تصفیه آب بوش برای یخچال BOSCH

به کمک نمایندگی فیلتر تصفیه آب بوش از فیلترهای فابریک یخچال خود بهره مند شوید

فیلتر تصفیه آب بوش برای یخچال bosch

طی سالهای اخیر و تغییراتی در طبیعت و در نهایت تغییر کیفیت آب، نیاز به تصفیه آب احساس می شود. در مقابل تغییرات طبیعی در منابع طبیعی زمین، تکنولوژی و پیشرفت حاصل شده در وسایل خانگی باعث رفع مشکل کیفیت آب شده است.

منظور از کیفیت آب، تنها طعم آب آشامیدنی نیست، بلکه کیفیت آب از لحاظ پاکسازی از میکروبها و آلودگی ها مد نظر می باشد.

در این راستا دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلتر تصفیه آب در یخچال طراحی شده اند تا آب با کیفیت را برای شما تامین کند. یکی از فیلترها، فیلتر تصفیه آب بوش می باشد که توسط شرکت بوش ارائه شده است.

تماس مستقیم با کارشناس نمایندگی های تهران

021 38 021               09120205975 

فیلتر تصفیه آب بوش برای یخچال BOSCH

شما می توانید فیلتر تصفیه آب بوش را از ما در نمایندگی فیلتر تصفیه آب بوش تهیه کنید و کیفیت آب و عملکرد صحیح یخچال خود را تضمین کنید.

فیلتر تصفیه آب بوش بسته به شرایط آب هر شهر و منطقه می تواند در فواصل مختلفی تعویض شود اما مناسب ترین زمان تعویض آن حداکثر 6 ماه می باشد.

در شهرهایی که میزان آلودگی آب بسیار بالا می باشد، فیلتر تصفیه آب بوش باید هر 3 ماه یکبار تعویض شود.

از صفحه فروشگاه دستگاه تصفیه آب صنعتی ما هم دیدن فرمایید.

فیلتر تصفیه آب بوش برای یخچال ساید بای ساید

فیلتر تصفیه آب بوش یخچالی به دو شکل داخلی و بیرونی به کار می روند. در نمایندگی فیلتر تصفیه آب بوش شما می توانید هر دو نوع فیلتر تصفیه آب بوش اصلی و فابریک یخچال بوش را تهیه کنید و دیگر نگران تغییر کیفیت آب و یا عملکرد یخچال بوش خود نباشید.

همانطور که می دانید کیفیت آب بر اساس طعم و میزان زلالی آن مشخص می شود. در مورد عملکرد یخچال ساید بای ساید می توان گفت در صورتی که از فیلتر اصلی برای یخچال ساید بای ساید خود استفاده نکنید، عملکرد یخچال شما تغییر می کند و این منجر به خراب شدن و یا از کار افتادن یخچال می شود.

فیلتر تصفیه آب بوش برای یخچال ساید بای ساید

ما در نمایندگی فیلتر تصفیه آب بوش هرگونه خدماتی در زمینه فیلتر تصفیه آب بوش که شامل ارائه فیلتر اصلی، تعویض فیلتر و پشتیبانی از فیلترهای ارائه شده را به شما ارائه می دهیم.

بنابراین از نظر خدمات پس از فروش فیلتر تصفیه آب بوش دیگر نگران نباشید و با خیالی آسوده فیلترهای خود را از ما خریداری کنید.

فیلتر تصفیه آب بوش بیرونی یخچال

همانطور که گفته شد، فیلتر تصفیه آب در یخچال ها به دو شکل داخلی و خارجی کار گذاشته می شود و نوع بیرونی آن با نام پشت ساید نیز شناخته می شود. این فیلتر دقیقا در پشت یخچال قرار گرفته و با کمی بررسی می توانید آن را پیدا کنید.

در مورد زمان تعویض فیلتر بیرونی تصفیه آب بوش باید به یاد داشته باشید که آخرین بار کی آن را تعویض کرده اید و زمان تعویض بعدی آن چه موقع می باشد.

فیلتر یخچال بوش مدل بیرونی

  • زمان تعویض

فیلتر های تصفیه آب از اهمیت ویزه ای برخوردار است زیرا مستقیماً بر روی سلامتی شما تاثیر می گذارد. این فیلترها نهایتاً تا 6 ماه پاسخگوی تصفیه آب می باشد و پس از آن دیگر آّب را به خوبی تصفیه نخواهد کرد.

در صورتی که فیلتر قدرت و توانایی خود را برای تصفیه آب از دست بدهد به این معناست که فیلتر دیگر از رده خارج شده و باید تعویض شود.

عدم تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال در زمان مناسب می تواند سلامتی شما را به خطر می اندازد، زیرا آب حاوی آلودگیها، رسوبات و کلر می باشد که می توانند بیماری های بسیاری را به وجود آورند.

در صورتی که شخص پر مشغله و یا فراموشکار می باشید، می توانید این کار را به ما در نمایندگی فیلتر تصفیه آب بوش بسپارید.

  • کارشناس فنی

کارشناس فنی پس از تعویض فیلتر، اطلاعات شما و یخچال شما و زمان تعویض فیلتر را به صورت سیستمی ثبت نموده و زمان تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال را به صورت پیامکی به شما یادآوری خواهد کرد.

همچنین در صورتی که اطلاعات چندانی از نحوه نصب و تعویض و تهیه فیلتر تصفیه آب بوش ندارید می توانید با ما در نمایندگی فیلتر تصفیه آب بوش تماس گرفته و خدمات مورد نیازتان را از کارشناس فنی نمایندگی درخواست کنید.

ما در نمایندگی فیلتر تصفیه آب بوش به صورت 24 ساعته آماده پذیرش سفارش و ارائه خدمات به تمامی همشهریان و مشتریان عزیز می باشیم.

علاوه بر این می توانید خدمات غیر حضوری و به صورت تلفنی را از کارشناس نمایندگی دریافت کنید که این خدمات کاملاً رایگان می باشند.

به آبی
دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
  • به آبی 30 ژوئن 2019 / 8:14 ب.ظ

    فیلتر تصفیه آب بوش برای یخچال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.