فیلتر تصفیه آب سامسونگ برای یخچال

فیلتر تصفیه آب سامسونگ برای یخچال

در نمایندگی فیلتر تصفیه آب سامسونگ از فیلترهای اصلی بهره مند شوید

منابع زمین در اثر گذر زمان توسط انسان ها دستخوش تغییراتی شدند که این تغییرات منجر به بسیاری از اتفاقات از جمله آلودگی آب شد. به طوری که با وجود تصفیه خانه های شهری، آب تصفیه شده ای که روانه خانه ها می شود، از کیفیت پایینی برخوردار بوده و میزان آلودگی در آن بالا می باشد. در نتیجه برای رفع این مشکل بسیاری از متخصصان نسبت به ساخت دستگاه تصفیه آب خانگی و به کارگیری فیلتر تصفیه آب در یخچال اقدام نمودند.

تماس مستقیم با کارشناس نمایندگی های تهران

021 38 021               09120205975 

فیلتر تصفیه آب سامسونگ برای یخچال

  • شرکت سامسونگ

یکی از شرکت هایی است که در یخچال های خود از این تکنولوژی بهره می برد و فیلتر تصفیه آب سامسونگ را در درون و بیرون یخچال استفاده می کند.

از صفحه فروشگاه دستگاه تصفیه آب صنعتی ما هم دیدن فرمایید.

عملکرد این فیلترها به گونه ای است که می تواند آب با کیفیت و تصفیه شده را مستقیما از طریق یخچال به شما ارائه دهد. فیلتر تصفیه آب سامسونگ بسته به شرایط آب هر شهر و منطقه می تواند در فواصل مختلف تعویض شود اما متناسب زمان تعویض آن حداکثر 6 ماه می باشد.

فیلتر یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل موشکی

  • زمان تعویض فیلتر

در شهرهایی که میزان آلودگی آب بسیار بالا است، فیلتر تصفیه آب سامسونگ باید هر 3 ماه تعویض شود.

همانطور که می دانید کار فیلتر تصفیه آب سامسونگ این است که رسوبات، آلودگی و کلر موجود در آب را بگیرد و آب تصفیه شده و سالم ارائه دهد.

فیلترها این کار را با جذب آلودگی ها و رسوبات به خود انجام می دهند و پس از مدتی ظرفیت آنها تکمیل می شود و به قولی اشباع می شود.

در نتیجه هیچگونه آلودگی را پس از اشباع شدن جذب نخواهد کرد و این موجب تغییر کیفیت آب و ایجاد بیماری می شود.

شما می توانید هر 6ماه فیلتر تصفیه آب سامسونگ یخچال خود را از ما خریداری کنید و از بابت اصل بودن آن نیز اطمینان کسب کنید. تفاوت فیلتر تصفیه آب سامسونگ اصلی و غیر اصلی را با توجه به کیفیت آب می توانید متوجه شوید.

فیلتر یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل HAF-CIN

فیلتر تصفیه آب سامسونگ برای یخچال ساید بای ساید

شما می توانید در نمایندگی فیلتر تصفیه آب سامسونگ، فیلتر تصفیه آب اصلی را از ما دریافت کنید و بدون هیچگونه نگرانی از تغییر در کیفیت آب، آن را جایگزین فیلتر تصفیه آب سامسونگ قبلی خود کنید.

علاوه بر این شما می توانید از خدمات فیلتر نمایندگی فیلتر تصفیه آب سامسونگ از قبیل نصب، تعویض و پشتیبانی پس از فروش بهره مند شوید و در صورتی که نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب را در یخچال های ساید بای ساید نمی دانید، می توانید با ما در نمایندگی فیلتر تصفیه آب سامسونگ تماس گرفته و از کارشناس فنی خدمات مورد نیازتان را درخواست کنید.

تعویض فیلتر تصفیه آب سامسونگ در یخچال های ساید بای ساید نیاز به تخصص چندانی ندارد و شما با چند بار تمرین می توانید خودتان این کار را انجام دهید.

فیلتر یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل ATLANTIS

فیلتر تصفیه آب سامسونگ بیرونی یخچال

فیلتر تصفیه آب سامسونگ بیرونی یکی از انواع فیلترهای تصفیه آب مخصوص یخچال می باشد که در خارج و پشت یخچال قرار می گیرد و گاهی از آن به نام فیلتر پشت ساید نیاز یاد می شود.

زمان تعویض این فیلترها همانند فیلترهای داخلی یخچال می باشد و شما هر چند ماه یکبار باید نسبت به تعویض و نصب فیلتر جدید برای یخچال خود اقدام کنید.

دقت کنید برای یخچال های برند سامسونگ حتما باید از فیلتر تصفیه آب سامسونگ اصلی استفاده کنید، زیرا در صورت استفاده از فیلترهای غیر اصلی، نه تنها کیفیت آب مصرفی تغییر می کند، بلکه عملکرد یخچال نیز مختل می شود.

بنابراین شما متناسب با یخچال خود باید از فیلتر اصلی آن استفاده کنید تا عملکرد یخچال شما مختل نشود.

شما می توانید فیلتر تصفیه آب سامسونگ اصلی را برای یخچال سامسونگ خود از ما در نمایندگی فیلتر تصفیه آب سامسونگ تهیه کنید و از عملکرد صحیح و حفظ کیفیت آب اطمینان حاصل کنید.

علاوه بر ارائه فیلتر تصفیه آب سامسونگ می توانید از دیگر خدمات از قبیل نصب فیلتر تصفیه آب، تعویض فیلتر تصفیه آب و دیگر خدمات فیلتر تصفیه آب سامسونگ بهره مند شوید.

فیلتر یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل DA29-10105J

برای اینکه زمان تعویض فیلتر تصفیه آب را فراموش نکنید می توانید یک کاغذ روی یخچال خود بچسباید و تاریخ هر بار تعویض را در آن قید کنید.

با این حساب شما دیگر زمان تعویض فیلتر را برای دوره های بعدی فراموش نخواهید کرد.

  • فیلتر تصفیه آب سامسونگ

ما در نمایندگی فیلتر تصفیه آب سامسونگ خدمتی دیگر به شما ارائه می دهیم و آن این است که زمان نصب و تعویض فیلتر توسط کارشناس فنی نمایندگی در سیستم یادآوری ثبت می شود.

با ثبت اطلاعات شما و یخچال و نوع فیلتر مورد استفاده در سیستم نمایندگی، هر بار زمان تعویض فیلتر تصفیه آب به شما یادآوری خواهد شد.

این راهکار می تواند برای بسیاری از افراد پر مشغله بسیار مفید و موثر باشد. هدف ما حفظ کیفیت سلامتی شما است.

فیلتر بیرونی یخچال سامسونگ ساید بای ساید

فیلتر موشکی یخچال ساید بای ساید سامسونگ

فیلتر یخچال سامسونگ ساید بای ساید 500 گالن

به آبی
دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
  • به آبی 29 ژوئن 2019 / 6:46 ب.ظ

    فیلتر تصفیه آب سامسونگ برای یخچال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.