فیلتر دستگاه تصفیه آب آکوآ کلر پک 6 عددی

فیلتر دستگاه تصفیه آب آکوآ کلر پک 6 عددی

فیلتر دستگاه تصفیه آب آکوآ کلر پک 6 عددی دارای انواع فیلتر: فیلتر الیافی PP فیلتر کربن پودری UDF فیلتر کربن بلاک CTO فیلتر ممبراین FILMTEC فیلتر پست کربن POST CARBON فیلتر مینرال MINERAL است، برای خرید دستگاه تصفیه آب آکوا به این صفحه لینک شده بروید.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا AQUA

فیلتر دستگاه تصفیه آب آکوآ کلر پک 6 عددی

پک 6 عددی فیلتر با برند آکوآکلر از بهترین کیفیت و متریال درجه A ساخته شده است. این پک مناسب برای همه ی برندها و انواع دستگاههای تصفیه آب خانگی می باشد.

از صفحه فروشگاه دستگاه تصفیه آب صنعتی ما هم دیدن فرمایید.

در استفاده از دستگاههای تصفیه آب خانگی این نکته بسیار حائز اهمیت است که استفاده از فیلترهای آلوده به مراتب پرخطر تر از مصرف از آب لوله کشی شهری می باشد لذا شرکت اقدام به ارائه پک 6 عددی فیلترهای دستگاه با کیفیت بسیار عالی و قیمت منصفانه ( به دلیل نداشتن هزینه ارسال و اجرت نصب) نموده است.

این پک شامل فیلترpp یا فیلتر 5 میکرون رسوب گیر می باشد. این فیلتر از منافذی به قطر 5 پنج میکرون و از الیاف پلی پروپلین تشکیل شده است که ذرات معلق موجود در آب را به خود جذب میکند .

فیلتر کربن پودری UDF ، کربن بکار رفته در این فیلتر از جنس پوسته نارگیل با پوسته سفید جهت حذف کلر ، تری هالومتان ها و بیشتر مواد شیمیایی آلی موجود در حشره کش ها و آفت کش ها ,رنگ ، طعم و بوی آب , می باشد .

فیلتر کربن بلاک CTO ، کربن بکار رفته در این فیلتر از جنس پوسته نارگیل با پوسته سفید جهت تکمیل عملکرد مرحله دوم و حذف مواد شیمیایی موجود در آب , می باشد .

این فیلتر شامل دو لایه از جنس پلی پروپیلن جهت پیش تصفیه می باشد. دارای فیلتر ممبران فیلمتک آمریکایی ساخته شده از غشای کامپوزیت فشرده 13 لایه است که نیترات، نیتریت ،آرسنیک و میگروارگانیسم های مضر شیمیایی و فلزات سنگین از جمله سرب ، جیوه و … .

کلیه املاح سرطان زا را بطور کامل از بین میبرد. دارای فیلتر مینرال mineral دارای سنگهای معدنی جهت افزودن کلیه املاح مورد نیاز بدن نظیر کلسیم،پتاسیم، زینک ،منیزیم و سدیم به آب تصفیه شده.

به آبی
دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
  • به آبی 24 نوامبر 2018 / 5:43 ب.ظ

    فیلتر دستگاه تصفیه آب آکوآ کلر پک ۶ عددی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.