فیلتر سه مرحله اول دستگاه تصفیه آب آکوآ کلر

فیلتر دستگاه تصفیه آب آکوآ کلر

فیلتر سه مرحله اول دستگاه تصفیه آب آکوآ کلر بسته 3 عددی فیلتر با برند آکوآ کلر از بهترین کیفیت و متریال درجه A ساخته شده است.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا AQUA

فیلتر دستگاه تصفیه آب آکوآ کلر

این پک مناسب برای همه ی برندها و انواع دستگاههای تصفیه آب خانگی می باشد. در استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی این نکته بسیار حائز اهمیت است، برای خرید دستگاه تصفیه آب آکوا به این صفحه لینک شده بروید.

استفاده از فیلترهای آلوده به مراتب پرخطر تر از مصرف از آب لوله کشی شهری می باشد لذا شرکت اقدام به ارائه پک 3 عددی فیلترهای دستگاه با کیفیت بسیار عالی و قیمت منصفانه ( به دلیل نداشتن هزینه ارسال و اجرت نصب) نموده است.

از صفحه فروشگاه دستگاه تصفیه آب صنعتی ما هم دیدن فرمایید.

این پک شامل فیلترpp یا فیلتر 5 میکرون رسوب گیر می باشد. این فیلتر از منافذی به قطر 5 پنج میکرون و از الیاف پلی پروپلین تشکیل شده است که ذرات معلق موجود در آب را به خود جذب میکند .

فیلتر کربن پودری UDF ، کربن بکار رفته در این فیلتر از جنس پوسته نارگیل با پوسته سفید جهت حذف کلر ، تری هالومتان ها و بیشتر مواد شیمیایی آلی موجود در حشره کش ها و آفت کش ها ,رنگ ، طعم و بوی آب , می باشد .

فیلتر کربن بلاک CTO ، کربن بکار رفته در این فیلتر از جنس پوسته نارگیل با پوسته سفید جهت تکمیل عملکرد مرحله دوم و حذف مواد شیمیایی موجود در آب , می باشد . این فیلتر شامل دو لایه از جنس پلی پروپیلن جهت پیش تصفیه می باشد.

فیلتر سه مرحله اول دستگاه تصفیه آب آکوآ کلر

به آبی
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • به آبی 26 نوامبر 2018 / 6:08 ب.ظ

    فیلتر سه مرحله اول دستگاه تصفیه آب آکوآ کلر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *