حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

فیلتر قلیایی کننده آب و تنظیم PH دستگاه تصفیه آب جوی واتر

فیلتر قلیایی کننده آب و تنظیم PH دستگاه تصفیه آب جوی واتر

فیلتر قلیایی کننده آب و تنظیم PH دستگاه تصفیه آب خانگی جوی واتر با سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس با تعداد فیلتر ۱ و انواع فیلتر قلیایی کننده با عمر متوسط فیلترها ۱ سال فشار پمپ تحمل تا ۱۵۰ PSI است .

فیلتر قلیایی کننده آب و تنظیم PH دستگاه تصفیه آب جوی واتر

فیلتر قلیایی کننده و آلکالاین جوی واتر ( joy water ) با بالا بردن PH آب به بیش از ۸ ، آب مصرفی را به یک مایع سلامت بخش و ضدسرطان تبدیل می‌کند.

آب و به صورت کلی همه مایعات ، دارای فاکتوری به نام PH ( پِ هاش ) هستند که عددی بین ۱۴-۰ می‌باشد. این عدد نشان دهنده میزان غلظت یون‌های هیدروژن محلول در آن مایع است.

مایعی که PH آن ۷ باشد خنثی است و هرچقدر این عدد کوچکتر باشد نشانه اسیدیتی بیشتر و هر قدر بیشتر از ۷ باشد نشانه قلیایی بودن بیشتر آب است.

آب آشامیدنی چه به صورت عادی و چه به صورت معدنی، PH بین ۶٫۷ تا ۷٫۴ دارد که این نشانه اسیدی بودن آن است. مواد اسیدی دارای خاصیت خورندگی بیشتری هستند و مصرف آن باعث بالا رفت حالت اسیدی بدن می‌شود که سبب اکسید شدن راحت‌تر سلول‌های بدن می‌گردد.

شما با مصرف آب قلیایی آلکالاین، به سلامت سیستم گوارش و بهبود متابولیسم بدن خود کمک می‌کنید و همچنین با توجه به آنتی‌اکسیدان بودن این آب با مصرف روزانه و مستمر، احتمال بروز سرطان را تا حد بسیار زیادی کاهش خواهید داد.

برای خرید فیلتر قلیایی کننده تصفیه آب کلیک کنید

در کنار همه این خواص سلامتی بخش ، مزه و طعم قابل لمس آب هی قلیایی بسیار دلنشین است و لذت سیراب شدن را به شما هدیه می دهد .

دستگاه تصفیه آب صنعتی

به آبی
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • به آبی 29 نوامبر 2018 / 6:47 ب.ظ

    فیلتر قلیایی کننده آب و تنظیم PH دستگاه تصفیه آب جوی واتر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
خیابان امیر کبیر، امین حضور، خ ری، پاساژ امام جواد
09196615469-02133752418
مراجعه حضوری فقط در موارد لزوم و هماهنگی قبلی پذیرفته میشود.
Call Now Buttonتماس با کارشناس