فیلتر یک و دو و سه دستگاه تصفیه آب کنت مدل زیر سینکی

فیلتر یک و دو و سه دستگاه تصفیه آب کنت مدل زیر سینکی

فیلتر یک و دو و سه دستگاه تصفیه آب کنت مدل زیر سینکی

فیلتر یک و دو و سه دستگاه تصفیه آب کنت مدل زیر سینکی با دقت حذف ناخالصی ها 0.0001 میکرون و درصد حذف ناخالصی ها 98 درصد با عمر طولانی 12 ماه می باشد .

نمایندگی دستگاه تصفیه آب کنت KENT

شرکت کنت از برندهای مطرح جهان با ساخت کشور هند در زمینه ساخت و ارائه دستگاه های تصفیه آب و فیلتر می باشد و به بازار ارائه می دهد .

فیلتر تصفیه آب کنت

فیلترهای کنت از کیفیت مناسب ساخته شده و نه تنها در بهبود بهداشت آب تاثیر مستقیم میگذارد بلکه عمر فیلترهای چهارم ( RO Membrane ) و فیلتر ( UF ) را نیز افزایش می دهد و از افزایش هزینه ها جلوگیری می کند.

از صفحه فروشگاه دستگاه تصفیه آب صنعتی ما هم دیدن فرمایید.

فیلتر دستگاه تصفیه آب کنت

پک فیلتر سه عددی پیش تصفیه آب خانگی کنت با مشخصات ذیل می باشد :

1- فیلتر سدیمنت 5 میکرون (sediment 5m ) وظیفه این فیلتر حذف اولیه ذرات معلق و زنگ زدگی و شن و ماسه از طریق بافته شدن الیاف نخ تابیده به صورت منحصر به فرد می باشد .

2- فیلتر کربن اکتیو (Carbon Active coconut 100%) وظیفه این فیلتر که در جایگاه دوم پیش فیلتر ( میانی ) قرار می گیرد، از بین بردن بو های نامطبوع، مزه و از بین بردن کلر موجود در آب ورودی می باشد .

3- فیلتر سدیمنت 1 میکرون ( Sediment 1m ) این فیلتر در قسمت سوم پیش تصفیه و قبل از ورود آب به فیلتر اصلی ( RO ) قرار می گیرد و وظیفه آن از بین بردن بقیه ذرات معلق با دقت 1 میکرون ذرات می باشد .

به آبی
دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
  • mehrzadkk 11 دسامبر 2018 / 6:23 ب.ظ

    فیلتر یک و دو و سه دستگاه تصفیه آب کنت مدل زیر سینکی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *