ویژگی دستگاه تصفیه آب خانگی خوب

دستگاه تصفیه آب خانگی اصلی

ویژگی های یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب دستگاه تصفیه آب خانگی از جمله مواردی است که باید حتماً نوع خوب و اصلی آن را خریداری کنید زیرا مستقیماً با سلامتی شما سروکار دارد.

یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب با تولید آب با کیفیت و سالم می تان سلامتی شما را تضمین کند و یک دستگاه تصفیه غیر اصلی و یا با کارکرد ضعیف می توان با تولید آب بی کیفیت سلامتی شما را به خطر می اندازد.

بنابراین در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی باید به بسیاری از نکات دقت کنید تو در نهایت نیز اطمینان حاصل کنید که یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب را خریداری کرده اید.

برای خرید یک دستگاه تصفیه خانگی از نوع اصلی و خوب و بدون هیچگونه اطلاعاتی باید از طریق نمایندگی های مجاز برای فروش اقدام کنید، زیرا به طور معمول این نمایندگی ها تمامی خدمات پس از فروش مربوط به دستگاه تصفیه آب خانگی خوب را ارائه می دهند.

تماس مستقیم با کارشناس نمایندگی های تهران

021 38 021               09120205975 

ویژگی های یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب

پیش از خرید دستگاه تصفیه آب خانگی خوب

همانطور که گفته شد پیش از هر چیز باید اطلاعاتی درباره دستگاه تصفیه آب خانگی کسب کنید و یا در هنگام خرید از یک کارشناس دستگاه تصفیه آب بخواهید شما را راهنمایی کند.

از صفحه فروشگاه دستگاه تصفیه آب صنعتی ما هم دیدن فرمایید.

  • اما اطلاعاتی که باید درباره دستگاه به دست آورید می تواند شامل موارد زیر باشد :

یک دستگاه تصفیه آب خانگی چگونه کار می کند؟
تعداد مراحل دستگاه تصفیه آب خانگی باید چند مرحله باشد؟
دستگاه تصفیه آب اصلی و غیر اصلی یا تقلبی را چگونه تشخیص دهیم؟
فیلترهای دستگاه تصفیه و زمان تعویض هر یک از آنها؟
یک دستگاه تصفیه آب خانگی به چه مراقبت هایی نیاز دارد؟

یافتن پاسخ این سوالات برای خرید و نگهداری از یک دستگاه تصفیه آب خانگی می تواند کفایت کند. در اینجا قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم.

یک دستگاه تصفیه آب خانگی چگونه کار می کند؟

در مورد این سوال باید گفت یک دستگاه تصفیه آب خانگی از مراحلی برای تصفیه آب استفاده می کند که به آنها مراحل فیلتراسیون گفته می شود و این مراحل با استفاده از فیلترها انجام می شوند.

در واقع فیلتر عمل اصلی را انجام می دهند که طی آن هر فیلتر یک کار بخصوصی را انجام می دهد و هر یک از فیلترها به ترتیب تکمیل کننده مرحله پیشین خود و فیلتر پیش از خود هستند.

تعداد مراحل دستگاه تصفیه آب خانگی چند مرحله باید باشد؟

یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب و اصلی باید بیش حداقل دارای 5 مرحله باشد و در صورتی که کمتر از این بود، بدانید که این دستگاه یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب و اصلی نمی باشد.

بنابراین گول دستگاه های تصفیه آب خانگی ارزان با تعداد مراحل کمتر را نخورید زیرا تعداد مراحل آنها کم بوده و آب را با کیفیت خوب به شما ارائه نمی دهد و نتیجه آن می تواند مشکل پیدا کردن دستگاه گوارش و کلیه های شما باشد.

همانطور که گفته شد یک دستگاه  خوب باید حداقل 5 مرحله داشته باشد و حتماً مرحله ممبران یا فیلتر چهارم را داشته باشد.

این مرحله از یک فیلتر RO یا اسمز معکوس بهره می برد که در آن آب پس از گذر از سه مرحله اولیه و گرفتن بوی نامطبوع و طعم نامطبوع، از یک غشا با فشار بالا و به روش اسمز معکوس گذر داده می شود تا آنچه که طی سه مرحله اول از آب گرفته نشده، در این مرحله گرفته شود.

تعداد مراحل یک دستگاه  از 5 مرحله آغاز و تا 10 مرحله نیز ادامه پیدا می کند.

هر چقدر تعدا مراحل بالاتر باشد، آب به شکلی تخصصی تر تصفیه می شود و این بستگی به میزان آلودگی آب منطقه یا شهر شما دارد.

هر چه میزان آلودگی آب بالاتر باشد شما به یک دستگاه تخصصی تر نیاز خواهید داشت.

دستگاه تصفیه آب خانگی اصلی

دستگاه تصفیه آب خانگی اصلی و تقلبی را چگونه تشخیص دهیم ؟

همانطور که در پاسخ سوال قبلی گفتیم، یک  و اصلی باید حداقل دارای 5 مرحله باشد و کمتر از 5 مرحله یعنی تقلبی بوده و نباید آن را خریداری کنید.

مطمئن ترین روش برای خرید دستگاه  خوب و اصلی این است که تنها آنها را از نمایندگی دستگاه تصفیه آب خریداری کنید.

فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی و زمان تعویض هر یک از آنها ؟

فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی از 5 فیلتر آغاز و تا 10 فیلتر نیز موجود می باشد که تهیه آنها بستگی به دستگاه تصفیه آب خانگی شما دارد.

از میان تمامی این فیلترها، تنها سه فیلتر اول باید به صورت دوره ای تعویض شوند که محفظه هر سه فیلتر در قسمت جلویی دستگاه تصفیه آب قرار دارد.

فیلتر اول تا سوم به ترتیب باید هر 3 ماه، هر 6ماه و هر 1سال باید تعویض شوند.

مراقبت های مورد نیاز یک دستگاه تصفیه آب خانگی چیست؟

در صورتی که فیلترهای دستگاه به موقع تعویض نشوند، هر چقدر یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب باشد باز هم دچار مشکل خواهد شد و نه تنها به شما آب بی کیفیت ارائه می دهد بلکه منجر به کاهش عملکرد و از کار افتادن دستگاه تصفیه آب خواهد شد.

به آبی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.