حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

دستگاه تصفیه آب

مزایای تصفیه آب

از آنجایی که کیفیت آب شهری در برخی مناطق در حد مطلوبی نیست، پس استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی ، یک راه موثر در بهبود کیفیت آب می باشد. حجم وسیعی از آلودگی های آب توسط لوله های پوسیده انتقال آب به وجود می آیند، که در فیلتر دستگاه تصفیه آب این نوع املاح از درون آب خارج می شوند.

اگر سلامتی خود و عزیزانتان برایتان مهم است، پس حتماً به فکر خرید دستگاه تصفیه آب باشید.

فروشگاه های زیادی در زمینه فروش دستگاه تصفیه آب فعالیت می کنند، که هر کدام با توجه به سوابق مختلفی که دارند، اطلاعاتی را در این باره در اختیار شما قرار می دهند.

دستگاه تصفیه آب

انواع دستگاه تصفیه آب از لحاظ کارایی

به طور کلی دستگاه تصفیه آب به دو دسته دستگاه تصفیه آب خانگی و دستگاه تصفیه آب صنعتی تقسیم بندی می شوند.

دستگاه تصفیه آب خانگی برای کاربردهای منازل که حجم آبی کمتری را در روز مصرف می نمایند، مفید می باشد.

اما این نوع دستگاه تصفیه آب دقت خیلی زیادی را در فیلترهای خود اعمال نموده است و همین دلیل موفقیت دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد. طبق آزمایشات انجام شده دستگاه تصفیه آب خانگی تا حد چشم گیری توانسته است املاح درون آب را فیلتر نماید.

نوع دیگر، دستگاه تصفیه آب صنعتی می باشد. این نوع برای مصارف آب زیاد، مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی مکان هایی که در هر روز به بیش از دو هزار لیتر آب تصفیه شده نیاز داشته باشند، باید دارای دستگاه تصفیه آب صنعتی باشند.

خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی از فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز انجام می شود و همچنین فروشنده در قبال فروش دستگاه تصفیه آب صنعتی موظف به بازرسی های مداوم در خصوص کیفیت آب خروجی از دستگاه تصفیه آب می باشد.

کارایی دستگاه تصفیه آب

هزینه ها و خدمات دستگاه تصفیه آب

اگر شما در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب به کیفیت و استانداردهای لازم دقت نمایید، در واقع هزینه های تعمیر و نگهداری کمتری را دارید؛ زیرا دستگاه تصفیه آب با استانداردهای لازم، خرابی های کمتری را به همراه دارد و همچنین فروشنده در زمان فروش دستگاه تصفیه آب نسبت به خدمات پس از فروش آن محصول متعهد می گردد.

خدماتی که دستگاه تصفیه آب خانگی و دستگاه تصفیه آب صنعتی در بر دارد، شامل تعویض فیلتر به صورت دوره های مشخص می باشند.

در دوره های مشخص افرادی که متخصص می باشند و در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب با آنها آشنا شده اید، برای سرویسکاری دستگاه تصفیه آب در خدمت شما می باشند و فیلترهای کثیف را با فیلتر تازه تعویض می نمایند.

قیمت دستگاه تصفیه آب

دلیل استفاده از دستگاه تصفیه آب

شاید این نکته نیز در ذهن شما خطور کرده باشد که چرا باید از دستگاه تصفیه آب استفاده نماییم؟ بسیاری از انسان ها بر این باورند که در گذشته نیازی به این چنین دستگاه ها نبوده است و اکنون هم نیازی نمی باشد.

در صورتی که باید به این نکته توجه کنید که در گذشته نیز، رشد صنعتی به این شکل نبوده است.

استفاده از سموم دفع آفات نباتی در کشاورزی، فاضلاب های کارخانه ها و سموم موجود در آب باران که از دود کارخانه ها نشأت می گیرد، همگی باعث آلوده شدن آب، در عصر معاصر شده است. به علاوه که موادی مانند کلر، برای عدم گندیدگی آب برای بدن انسان، همانند سم عمل می نماید.

مزایای تصفیه آب

پس برای رهایی یافتن از این دسته امراض و حفظ سلامتی، استفاده از دستگاه تصفیه آب یک امر ضروری در هر منزل، کارگاه صنعتی و مجتمع اداری می باشد.

شما برای خرید دستگاه تصفیه آب، نیاز به مشاوره با فروشندگانی که به صورت انحصاری در زمینه فروش دستگاه تصفیه آب فعالیت می نمایند، دارید.

تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب صنعتی

به آبی
دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
  • به آبی 2 سپتامبر 2018 / 9:06 ب.ظ

    دستگاه تصفیه آب

  • به آبی 2 سپتامبر 2018 / 9:06 ب.ظ

    دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی

  • به آبی 3 سپتامبر 2018 / 1:39 ب.ظ

    دستگاه تصفیه آبی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
خیابان امیر کبیر، امین حضور، خ ری، پاساژ امام جواد
09196615469-02133752418
مراجعه حضوری فقط در موارد لزوم و هماهنگی قبلی پذیرفته میشود.
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
Call Now Buttonتماس با کارشناس