دستگاه تصفیه آب زیر سینکی کنت با ساخت کشور هند

دستگاه تصفیه آب زیر سینکی کنت با ساخت کشور هند

دستگاه تصفیه آب زیر سینکی کنت با ساخت کشور هند نوعی دستگاه تصفیه آب زیر سینکی با وزن 10.7 کیلوگرم و با ظرفیت 15 لیتر در ساعت از جنس بدنه پلاستیک و استیل با ابعاد ، طول 39 سانتی متر ، عرض 20 سانتی متر ، ارتفاع 52 سانتی متر هست .

نمایندگی دستگاه تصفیه آب کنت KENT

تصفیه آب زیر سینکی

دستگاه تصفیه آب زیر سینکی کنت با ساخت کشور هند

بدن انسان روزانه به 8 لیوان آب نیاز دارد. با انتخاب این محصول می توانید با خیال راحت نیاز خود را تامین کنید و سلامتی را به خود و خانواده تان هدیه دهید.

این دستگاه تصفیه آب زیر سینکی کنت با ساخت کشور هند دارای نصب رایگان می باشد.

از صفحه فروشگاه دستگاه تصفیه آب صنعتی ما هم دیدن فرمایید.

دستگاه تصفیه آب زیر سینکی «Excell Plus» کنت بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و قابلیت حذف آلودگی های فیزیکی، شیمیایی و میکروبی آب را دارد.

با ویژگی منحصر به فرد TDS Controller مواد معدنی ضروری آب را حفظ می کند که این موضوع آب شرب مصرفی خریداران را به طور طبیعی تصفیه می کند در صورتی که در دستگاه های مشابه مواد کانی مورد نیاز بدن از طریق فیلتری به نام مینرال تامین می شود که در واقع آب تولید شده در این دستگاه ها آب مصنوعی است.

دستگاه تصفیه آب زیر سینکی کنت

مزایای دستگاه تصفیه آب کنت حذف کامل باکتری ها، انگل ها، قارچ ها، کیست ها و بوی نا مطبوع موجود در آب است که فیلتر ممبران انجام می دهد.

این دستگاه قابلیت نصب زیر سینک به همراه منبع ۷ لیتری و علمک شیر مصرف و خروجی مجزا جهت اتصال به بخچال های ساید بای ساید را دارد.

این دستگاه به استفاده همزمان از سه روش RO و UF و UV می تواند کلیه آلودگی های محلول در آب را به طور ۱۰۰٪ تصفیه نماید. این دستگاه با دارا بودن سیستم کنترل کامپیوتری امکان هشدار تعویض فیلتر ولامپ UV و کنترل تمام لوازم برقی را دارد.

دستگاه تصفیه آب زیر سینکی خانگی و اداری

تعویض پیش فیلترهای کنت به مدت کارکرد ۱ ساله است.

دستگاه تصفیه آب Excell Plus کنت دارای برترین استاندارهای واقعی جهانی از جمله WQA آمریکا ، NSF آمریکا ، CE اروپا و TUV آسیا است.

به آبی
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • به آبی 21 اکتبر 2018 / 7:01 ب.ظ

    دستگاه تصفیه آب زیر سینکی کنت با ساخت کشور هند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *