دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای سافت واتر Softwater SWN

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای سافت واتر -Softwater SWN

تصفیه آب 8 مرحله ای سافت واتر

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای سافت واتر -Softwater SWNدستگاه تصفیه آب سافت واتر دارای 8 مرحله فیلتراسیون به روش RO می باشد.

(اسمز معکوس RO) ، فرآیند بسیار دقیقی است که مورد تایید سازمان بهداشت جهانی بوده و می تواند مولکول‌های اشباع نشده و سالم را از مولکول‌های اشباع شده جدا ‌نماید.

سافت واتر Soft Water یکی از قدیمی ترین برندهای تصفیه آب در دنیا می باشد. این برند تاییدیه های NSF , WaterQuality , CE , ISO را دارا می باشد و محصولات آن در سراسر دنیا شناخته شده است.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب سافت واتر Soft Water

این دستگاه در آخرین نقطه مصرف (معمولا در آشپزخانه) نصب می شود و می تواند ذرات ناخالصی و آلودگی های احتمالی، نیترات و نیتریت، کلر و ترکیبات کلر، بو و طعم و مزه احتمالی آب را حذف کرده و سختی آب را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

از صفحه فروشگاه دستگاه تصفیه آب صنعتی ما هم دیدن فرمایید.

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای سافت واتر -Softwater

نقاط قوت سافت واتر Softwater SWN

  • 8 مرحله ای
  • دارای محافظ ممبران
  • شیر اهرمی
  • فیلتر قلیایی
  • مخزن بزرگ 4 گالن
  • دارای ممبران اصلی شرکت stream داخل بسته بندی

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای سافت واتر -sink

روش عملکرد اجزاء مختلف دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای سافت واتر :

پیش فیلتراسیون (شامل مراحل 1تا 3)

مرحله اول : فیلتر الیافی : این فیلتر از جنس پلی پروپیلن 100 % خالص فشرده 5 میکرون باتراکم ودقت استاندارد جهت حذف کدورت آب, گل و لای ، شن و ماسه,تخم انگل ها,قارچ ها و سایر آلودگی های معلق میباشد.

فیلتر های مورد استفاده از نوع مرغوب بوده که ساختار گرادیان این فیلتر ها به گونه ای است که ذرات درشت تر در قسمت های بیرونی فیلتر و ذرات ریزتر در قسمت های داخلی فیلتر به دام می افتند , به عبارت دیگر تراکم فیلتر از سطح بیرونی به سطح داخلی افزایش می یابد .

این گرادیان دانسیته باعث استفاده بهینه از ظرفیت فیلتراسیون می شود .

مرحله دوم : فیلتر کربن پودری : کربن بکار رفته در این فیلتر با پایه گیاهی جهت حذف کلر ،زنگ آهن,بوهای نامطبوع, تری هالو متان ها و بیشتر مواد شیمیایی آلی موجود در حشره کش ها و آفت کش ها , رنگ ، طعم و بوی آب , می باشد .بااستفاده ازاین فیلتر کلر آب تا98% حذف میشود.

مرحله سوم : فیلتر کربن بلاک : کربن بکار رفته در این فیلتر با پایه گیاهی جهت تکمیل عملکرد مرحله دوم و حذف مواد شیمیایی موجود در آب , می باشد . ساختار خلل و فرج این فیلتر برای حذف بالاترین میزان کلر و مواد سمی در نظر گرفته شده است .

مرحله چهارم : محافظ ممبران : جهت افزایش بازدهی و عمر ممبران فیلتر

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای سافت واتر -RO

مرحله پنجم : ممبران : عملکرد غشای ممبرین جهت حذف املاح مضر تا ابعاد 0.001 میکروناز جمله مواد غیر آلی حل شده ، مواد آلی حل شده ، آلاینده های میکروبیولوژیکی از قبیلاندوتوکسین ها ، ویروس ها و باکتری ها و نیترات و نیتریت و فلزات سنگین مانند جیوه , آرسنیک , سرب , روی و… می باشد . ممبرین های با کیفیت بالا دارای استاندارد های NSF , ANSI بوده و املاح و مواد مضر را تا 98 % حذف می کند .

مرحله ششم : فیلتر کربن خطی : کربن این فیلتر از باپایه گیاهی جهت بهبود طعم ، بو و مزه آب, می باشد . از آنجا که آب پس از ذخیره در مخزن از این فیلتر عبور می کند , چنانچه آب به مدت طولانی در مخزن مانده و طعم و بوی آن تغییر پیدا کرده باشد با عبور از فیلتر مرحله پنجم تغییرات صورت گرفته بهبود می یابد .

مرحله هفتم : فیلتر بیو سرامیک مواد معدنی زرد : جهت تنظیم pH و بهبود طعم و مزه آب . فیلتر مرحله هشتم: فیلتر قلیایی

به آبی
دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
  • به آبی 14 سپتامبر 2018 / 7:30 ب.ظ

    دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای سافت واتر Softwater SWN

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.