بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی

دستگاه تصفیه آب خانگی ساخت ایران

دستگاه تصفیه آب خانگی سیستمی مجهز است که از فیلترهای مشخصی برای از بین بردن مواد آلاینده شیمیایی, ارگانیک و غیر ارگانیک مختلفی بکار میرود. این مواد آلاینده از آنجا که تعدادی از آنها حتی با چشم دیده نمیشوند ممکن در صورت درست عمل نکردن دستگاه تصفیه آب, به همان صورت در آب باشند. ما در اینجا قصد داریم به برندهایی که به نام ساخت ایران در بازار وجود دارد بپردازیم.

تماس مستقیم با کارشناس نمایندگی های تهران 09196615469

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی در واقع سیستمی است که با توجه به نیاز شما و کارکردی که از دستگاه انتظار دارید, راه اندازی می‌شود. باید در قدم اول برایتان مشخص باشد که فیلترهای دستگاه موردنظر, برای حذف کدام فاکتور مضر تنظیم می‌شود.

اگر به بازار برای خرید دستگاه تصفیه آب رفته باشید, مسلما با برندهای مختلفی برخورد میکنید که فروشنده مورد نظر در آن فروشگاه میتواند به شما معرفی کند.

از صفحه فروشگاه دستگاه تصفیه آب صنعتی ما هم دیدن فرمایید.

دستگاه تصفیه آب خانگی ساخت ایران

در حال حاضر برندهای مختلفی دستگاه تصفیه آب خانگی از کشورهای گوناگونی در بازار وجود دارد. همانطور که اشاره کردیم و دوباره تاکید میکنیم, آشنایی شما با کارکرد و ابزار مشخص آن دستگاه بسیار مهم است.

برای این کار, اول باید بدانید که فیلترهای دستگاه تصفیه آب عبارتند از فیلتر کربنی یا فیلتر اسموز یا همان فیلتر چرخشی آب و یا سیستم های UV , که هر کدام برای از بین بردن مواد آلاینده مشخصی بکار میرود.

باکتری ها, ویروس ها, فلزات گوناگون مانند سرب یا جیوه و سم هایی که برای آفت کشی بکار میرود و یا رسوبات و خاک ها و شن هایی که به صورت ریز در آب وجود دارند و حتی چشم انسان قادر به دیدن آنها نیست.

بعضی از این فیلترها هم میتوانند بو, مزه و شکل بد آب را از بین ببرند.

نوع و حجم دستگاه تصفیه آب, نیز متنوع است. معمولا ما دستگاه تصفیه آب را اینطور تصور میکنیم که زیر سینک قرار میگیرد و به شکل مشخصی به لوله آب وصل میشود, ولی باید گفت دستگاه تصفیه آب میتواند بر روی شیر آب در آشپزخانه شما نصب شود .

این نوع دستگاه ها نیز در نوع خود مختلف هستند. مثلا بعضی از آنها به صورت خودکار عمل میکنند ولی بعضی دیگر به اختیار شما میتواند خاموش یا روشن شود و در صورت نیاز از آن استفاده شود.

دستگاه تصفیه آب خانگی ساخت ایران

نکته ای که در اینجا بسیار حائز اهمیت است این است که افراد زیادی میگویند, ما برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی ساخت ایران به بازار رفتیم و برندهایی را به ما معرفی میکنند که میگویند ساخت ایران است.

برای مثال دستگاه تصفیه آب خانگی CCK که باید گفت این دستگاه در اصل ساخت تایوان است و برندی که در حال حاضر به قول معروف از سیر تا پیاز آن ساخت ایران باشد, در واقع اصلا وجود ندارد.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی

کسانی که به هر نحوی, حتی در بهترین فروشگاه های ایران ادعا کردند که این دستگاه تصفیه آب خانگی ساخت ایران است, یا دروغ گفته‌اند و یا اطلاعی درباره آن دستگاه و نحوه ساخت آن ندارند و صرفا فروشنده ای هستند که میخواهند جنس خود را به شما بفروشند.

حال که به این نکته پی بردیم, باید درباره قیمت ها و هزینه ای که نیاز است برای یک دستگاه تصفیه آب بپردازیم, صحبت کنیم.

  • چرا بعضی از فروشگاه ها برند های خود را به اسم برند ایرانی با قیمت های مختلف میفروشند ؟

این بحث خارج از محدوده این مقاله کوتاه است, اما به اختصار باید بگوییم که با توجه به مونتاژ (نه ساخت کامل آن) بعضی از برندهای تایوانی و مخصوصا چینی دستگاه تصفیه آب در ایران,کیفیت آن را تغییر داده و به نام محصولی که درجه اول است به فروش میرسانند.

این در واقع با سیاست دیگری نیز انجام میشود. وارد کننده هایی که با توجه به سیاست حمایت از کالای ایرانی, محصولات بنجل چینی را وارد و مونتاژ آن را انجام میدهند تا بتوانند حامی آن سیاست نیز باشند که البته اینطور نیست.

تصفیه آب مونتاژ ایران

در ابتدای این مقاله نیز گفته شد, که نوع فیلتر هر دستگاه تصفیه آب متفاوت است. مشکلی که وجود دارد اتفاقا همین است. تولید کننده های ایرانی, ابزار و تکنولوژی لازم برای ساخت چنین فیلترهایی را ندارند.

در نتیجه محصولاتی که به اسم دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران وجود دارد, نه تنها ایرانی نیستند, بلکه کیفیت بسیار پایینی دارند و فیلترهای آنها نمیتواند مواد آلاینده مختلفی که در آب وجود دارند را به درستی از بین ببرند.

به آبی