به دنبال بهترین فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی هستید؟

فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی

فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی

  • فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی چیست؟

در طی چند سال گذشته ماشین های ظرفشویی و لباسشویی هایی با تکنولوژی های بسیار متنوع و با کارایی بالا به بازار عرضه شد که با کارایی بالا موفق به شستشوی لباس و ظروف شده اند با این حال ماشین های لباسشویی و ظرفشویی درگیر برخی مشکلات شدند که می توان گفت نشات گرفته از آلودگی ها و رسوبات موجود در آب است.

تماس مستقیم با کارشناس نمایندگی های تهران

021 38 021              09122592845

فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی

شاید در برخی موارد از شستشوی لباس ها و ظروف احساس رضایت نکنید و یا پس از شستشو لکه هایی را بر روی آنها مشاهده کنید. این دقیقاً مشکلی است که از آب نشات گرفته و باید به طور اصولی رفع شود.

  • معرفی

برای این منظور فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی طراحی شد تا با قرارگیری در ماشین لباسشویی و یا ظرفشویی، آب را پاکسازی کند.

فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی آب را برای شستشو تصفیه نمی کند، بلکه کمک می کند تا رسوبات و آلودگی های موجود در آب بسته نشده و روی ظروف و لباس ها ایجاد لک نکند.

  • نصب فیلتر

برای نصب فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی، نیازی به باز کردن ماشین ظرفشویی و یا لباسشویی ندارید و تنها باید آن را به عنوان یک عنصر میانی در راه آب ورودی نصب می شود.

برای این کار نیاز به تخصص چندانی ندارید و با کمی دقت و تلاش می توانید به تنهایی این کار را انجام دهید.

از صفحه دستگاه تصفیه آب صنعتی ما هم دیدن فرمایید.

نمایندگی فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی

شما می توانید انواع فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی را از ما در نمایندگی فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی با مارک ها و برندهای مختلف و اصلی تهیه و بر روی ماشین لباسشویی و یا ظرفشویی خود نصب کنید.

فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی

در صورتی که در این زمینه اطلاعات چندانی ندارید و یا احساس می کنید ممکن است خرابکاری به بار آورید، بهتر است با ما در نمایندگی فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی تماس گرفته و خدمات مورد نیازتان را درخواست کنید.

  • کارشناسی

کارشناس فنی پس از صحبت با شما و پرسیدن برخی از سوالات درباره ماشین لباسشویی و یا ظرفشویی، فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی مخصوص ماشین شما تهیه و در محل برای نصب آن حاضر می شود.

  • خدمات

علاوه بر خدمات تهیه فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی از نمایندگی می توانید خدماتی از قبیل خدمات پس از فروش و راه اندازی فیلتر را دریافت کنید.

مزایای تهیه فیلتر از نمایندگی فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی

یکی از مزایای خرید فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی از نمایندگی ما در این است که شما از فیلترهای اصلی بهره خواهید برد و این می تواند به کارکرد ماشین لباسشویی و یا ظرفشویی شما بسیار کمک کند.

  • بوی نامطبوع

در صورتی که فیلتر اصلی را برای پاکسازی آب استفاده نکنید، رسوبات موجود در آب درون لباسشویی و ظرفشویی رسوب کرده و رفته رفته، ماشین را دچار برخی مشکلات از قبیل بوی نامطبوع و عدم کارکرد صحیح می کند.

فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی

بنابراین تنها کافی است با ما در نمایندگی فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی تماس بگیرید و از بهترین و با کیفیت ترین فیلترهای اصلی بهره ببرید.

  • صرفه جویی در مصرف آب

فیلتر رسوب گیر عمر ماشین لباسشویی و یا ماشین ظرفشویی را افزایش می دهد و می تواند تا حدود 30 درصد در مصرف مواد شوینده صرفه جویی کند.

مسلم است استفاده از چنین فیلتری می تواند بسیار به صرفه باشد زیرا یک تیر است و دو نشان و هدف اصلی آن بهبود عملکرد کیفیت آب شستشو و عملکرد ماشین لباسشویی و یا ظرفشویی است.

نصب فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی

نصب فیلتر رسوب گیر بسیار آسان است و شما تنها با یک بار آموزش می توانید دفعات بعدی برای نصب آن خودتان دست به کار شوید.پ

فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی

  • راهنمایی

در صورتی که تا حدودی به این کار آشنا هستید می توانید برای راهنمایی بیشتر با نمایندگی تماس گرفته و از کارشناس فنی راهنمایی های لازم برای این کار را دریافت کنید.

این راهنمایی و خدمات غیرحضوری برای راحتی کار شما و به صورت تلفنی و کاملاً رایگان می باشد.

عمر فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی

فیلتر های رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی به طور معمول عمر کوتاهی ندارند و چیزی بالغ بر 5 ماه می باشد. حداکثر عمر یک فیلتر رسوب گیر، 6 ماه می باشد و پس از این مدت شما باید نسبت به تعویض آن و تهیه فیلتر جرید اقدام کنید.

فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی

  • عمر فیلتر

البته این 6 ماه نیز بستگی به کیفیت آب منطقه ای شما دارد و در صورتی که میزان آلودگی و رسوبات بالا باشی باید هر 3 ماه آن را تعویض کرد.

در صورتی که این فیلتر در مدت زمان مشخص شده تعویض نشود، ممکن است عملکرد ماشین ظرفشویی و یا لباسشویی شما را مختل کند.

حمیدرضا کامیاب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *