نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک TANKPAC

نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک TANKPAC

نصب فیلتر، تعویض فیلتر و دیگر خدمات پس از فروش نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک TANKPAC بهترین خدمات مربوط به دستگاه تصفیه آب تا سرویس و تعمیرات دریافت کنید.

تماس مستقیم با کارشناس نمایندگی های تهران

021 38 021               09120205975 

خدمات پس از فروش تصفیه آب در نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک

دستگاه تصفیه آب تانک پک یکی از مارک های معتبر برتر دستگاه تصفیه آب در دنیا می باشد که توسط کشور تایوان ارائه می شود.

این دستگاه تصفیه از سه فیلتر اصلی و 4 فیلتر جانبی برای تصفیه آب بهره میبرد.

طراحی این دستگاه تصفیه آب خانگی تفاوتی با دیگر دستگاه های تصفیه ندارد و کار با آن بسیار راحت است.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک TANKPAC

در صورتی که دستگاه تصفیه آب تانک را از شرکت تانک پک خریداری کرده اید و برای نصب و راه‌اندازی آن نمی دانید باید چیکار کنید، با نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک تماس بگیرید و درخواست خود را اطلاع دهید.

کارشناس فنی ما در نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک هماهنگی های لازم را برای حضور در محل کار یا زندگی شما به عمل می آورد.

خدماتی که در نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک به شما مشتریان عزیز ارائه می شود، تنها شامل نصب دستگاه تصفیه آب تانک پک نمی باشد و در صورت روبرو شدن با هر گونه مشکلی می توانید با ما در نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک تماس بگیرید و بهترین خدمات را در بهترین زمان ممکن دریافت کنید.

با ما همراه باشید تا شما را از روال کار نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک آگاه کنیم.

خدمات پس از فروش تصفیه آب در نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک

خدمات نصب فیلتر در نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک اصل تایوان

همانطور که گفتیم دستگاه تصفیه آب تانک پک در هفت مرحله آب را تصفیه می کند و از 7 فیلتر برای این کار استفاده می کند. با توجه به اینکه سه فیلتر آن اصلی بوده و چهار فیلتر دیگر جانبی هستند، شما باید هر چند وقت یکبار نسبت به نصب فیلترهای جدید اقدام کنید.

فیلترهای اصلی سه فیلتر می باشند که در جلوی دستگاه قرار دارند و زمانی که این دستگاه تصفیه را خریداری می کنید، برای راه‌اندازی در باید سه فیلتر را به صورت همزمان نصب کنید و به زمان تعویض آنها دقت کنید.

از صفحه فروشگاه دستگاه تصفیه آب صنعتی ما هم دیدن فرمایید.

خدمات نصب فیلتر در نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک

در زمان نصب فیلترها دقت کنید که جایگاه فیلتر را به صورت پیچی و به درستی ببندید، در صورتی که به درستی بسته نشود، می تواند منجر به نشتی آب شود.

در صورتی که در انجام این کار توانایی لازم را ندارید، می توانید از نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک tankpac درخواست کنید تا به صورت حضوری این کار را برای شما انجام دهند.

یکی از مزایا استفاده از خدمات نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک در شرکت تانک پک، استفاده از فیلترهای اصل و اورجینال شرکت سازنده دستگاه تصفیه آب می باشد.

مزیت استفاده از این فیلترها در کیفیت آب و عملکرد دستگاه تصفیه آب می باشد.

خدمات تعویض فیلتر در نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک اصل تایوان

نمایندگی تصفیه آب تانک پک

با توجه به اینکه فیلترهای دستگاه تصفیه پس از نصب کار خود را آغاز کرده و آب تصفیه شده به شما اراده می دهند، شما باید هر چند وقت یک بار نسبت به تعویض این فیلترها اقدام کنید.

منظور تعویض فیلترهای اصلی می باشد که به راحتی تعویض می شوند. فیلترهای جانبی در صورتی که دچار مشکل شوند، نیاز به تعویض پیدا می کنند که این فیلتر به طور معمول مشکلی پیدا نمی کنند.

 • برای تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب بهترین گزینه بهره‌گیری از نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک می باشد. می پرسید چرا؟

خب یکی از مزایای تعویض فیلتر توسط نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک tankpac، استفاده از فیلترهای اصلی شرکت سازنده می باشد که همانطور که می‌دانید این می تواند مستقیماً روی عملکرد و کیفیت آب آشامیدنی تاثیر بگذارد.

یکی دیگر از مزایای تعویض فیلترها توسط نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک، پیام یادآوری می باشد.

خدمات تعویض فیلتر در نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک

کارشناس فنی نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک پس از حضور در محل و نصب دستگاه تصفیه و یا نصب و تعویض فیلترها، مدل دستگاه تصفیه و نام مشتری را وارد سیستم کرده و جهت هر بار تعویض فیلتر برای شما پیام یادآوری ارسال می کند.

پس از مشاهده پیام شما می توانید با نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک تماس گرفت و جهت تعویض فیلترها درخواست خود را ارائه دهید.

شما باید این کار را هر چه سریعتر انجام دهید، چون ممکن است تعویض فیلترها را از یاد ببرید.

هواگیری دستگاه تصفیه آب خانگی در نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک

قسمت دیگری که در دستگاه تصفیه آب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، مخزن آب می باشد که این قسمت نیز هر چند وقت یکبار باید بررسی شود. شما باید به میزان فشار درون مخزن توجه کنید که از طریق عقربه بالای دستگاه قابل تشخیص است.

در صورتی که فشار درون مخزن کاهش پیدا کند، دیگر آب از مخزن به شیر آب دستگاه تصفیه منتقل نمی شود. فکرش را نمی توان کرد مه شما کارهای بسیاری برای انجام دادن داشته باشید و با چنین مشکلی روبرو شوید.

برای اینکه با چنین مشکلی روبرو نشوید، هر چند وقت یک بار از نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک tankpac درخواست کنید تا برای هواگیری دستگاه تصفیه آب و بررسی فشار هوای درون مخزن به شما خدمات لازم را ارائه دهند.

در صورت بروز هرگونه مشکلی در دستگاه تصفیه آب تانک پک، می توانید با کارشناس فنی ما در نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک تماس بگیرید و مشکل دستگاه تصفیه را به کارشناس فنی بگویید.

هواگیری دستگاه تصفیه آب خانگی در نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک

کارشناس فنی با از شما سوالاتی خواهید پرسید و متناسب با جواب هایی که می دهید، توصیه های کاربردی به شما می کنند و در صورت لزوم، در اولین فرصت با ابزار و وسایل در محل کار یا زندگی شما حاضر می شود تا هرگونه مشکلی در دستگاه تصفیه آب تانک پک را رفع کند.

شما می توانید علاوه بر خدمات حضوری از خدمات غیر حضوری نیز استفاده کنید.

خدمات غیر حضوری، شامل خدماتی هستند که کارشناس فنی نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک tankpac به صورت تلفنی به شما ارائه می دهد.

با توجه به توصیه های کارشناس فنی و به‌کارگیری آنها می توانید روند کار دستگاه تصفیه آب را بهبود بخشید.

خدمات غیر حضوری نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک، کاملاً رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه نیست.

در صورتی که با انجام توصیه های کارشناس فنی، نتیجه مساعد نگرفتید، می توانید مجدداً با نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک تماس گرفته و خدمات حضوری درخواست کنید.

به آبی
دیدگاه کاربران
5 دیدگاه
 • به آبی 17 ژوئن 2019 / 7:03 ب.ظ

  نمایندگی دستگاه تصفیه آب تانک پک TANKPAC

 • سمیرا 15 آوریل 2022 / 4:58 ب.ظ

  سلام خرید حضوری هم دارید

  • به آبی 17 مه 2022 / 5:00 ب.ظ

   بله حضوری هم داریم ولی خرید بصورت آنلاین هم هست که شما میتونید از طریق تماس با کارشناسان ما محصول مورد نظر خودتون رو سفارش بدید یا از طریق واتساپ با مشاوران ما در ارتباط باشید و ضمن مشاهده ی محصولات اقدام به ثبت سفارش آنلاین نمایید.

 • محمد جواد 17 آوریل 2022 / 5:01 ب.ظ

  شرکت به آبی واقعا عالیه من از خدمات پس از فروش شما خیلی راضیم

  • به آبی 17 مه 2022 / 5:01 ب.ظ

   نظر لطف شماست

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.