حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا cck

نمایندگی تصفیه آب خانگی سی سی کا cck

با ما در نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا cck از برترین خدمات پشتیبانی دستگاه تصفیه آب و پس از فروش تا سرویس ، تعمیرات و تعویض فیلتر تصفیه آب دستگاه تصفیه آب بهره مند شوید

تماس مستقیم با کارشناس نمایندگی های تهران ۰۹۱۹۶۶۱۵۴۶۹

خدمات پس از فروش تصفیه آب در نمایندگی دستگاه تصفیه آب سی سی کا

شما پس از خریداری یک دستگاه تصفیه آب سی سی cck کار، به کمک نمایندگی دستگاه تصفیه آب سی سی کا می توانید از خدمات و پشتیبانی های مورد نیاز برای دستگاه تصفیه آب بهره مند شوید.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا cck

خدمات نمایندگی دستگاه تصفیه آب سی سی کا cck شامل مواردی چون نصب فیلتر های دستگاه تصفیه، تعویض فیلتر ها و هواگیری دستگاه تصفیه می باشد که به شما مشتریان عزیز عرضه می شود.

بنابراین با خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا در منزل یا محل کارتان، هرگز نگران پشتیبانی و خدمات پس از خرید آن نباشید و این کارها را به ما در نمایندگی دستگاه تصفیه آب سی سی کا بسپارید و با خیالی آسوده به کارها و مشغله های خود رسیدگی کنید.

یک دستگاه تصفیه آب سی سی کا و یا هر دستگاه تصفیه دیگر، در ابتدا نیاز به نصب فیلتر دارد و فیلتر ها در یک دستگاه تصفیه آب، تصفیه و پاکسازی آب را از رسوبات و دیگر آلودگی ها را انجام می دهد.

این فیلترها هر چند وقت یکبار باید تعویض شوند زیرا پس از مدتی دیگر آن کارایی اولیه را ندارند و باید فیلتر جدید جایگزین آنها شود.

ما در نمایندگی دستگاه تصفیه آب سی سی کا CCK این کار را برای شما انجام می دهیم.
نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا

خدمات نصب فیلتر در نمایندگی دستگاه تصفیه آب سی سی کا

در صورتی که پس از خرید دستگاه تصفیه cck از خرید و نصب فیلتر های دستگاه تصفیه آب سی سی کا آنچنان که باید سر در نمی آورید، می توانید با نمایندگی دستگاه تصفیه آب سی سی کا تماس گرفته و برای تهیه و نصب فیلتر اصلی از نمایندگی خدمات لازم را درخواست کنید.

همچنین در صورتی که از زمان نصب فیلتر ها اطلاع ندارید و یا به دلیل مشغله فراوان، زمان نصب مجدد آن ها را فراموش می کنید می توانید این کار را به ما در نمایندگی دستگاه تصفیه آب سی سی کا بسپارید.

این نمایندگی هنگام نصب دستگاه و یا نصب فیلتر مشخصات دستگاه، زمان نصب و تعویض و اطلاعات شما را در سیستم ثبت می کند و در صورت رسیدن موعد نصب و تعویض فیلتر ها در هر مرحله ای به شما یادآوری می کند.

یکی از جنبه های مفید و خوب درخواست خدمات از نمایندگی دستگاه تصفیه آب سی سی کا، این است که شما می توانید فیلتر های اصلی شرکت سازنده دستگاه تصفیه آب را تهیه کنید که توسط کارشناس نمایندگی دستگاه تصفیه آب سی سی کا cck روی دستگاه تصفیه شما نصب می شود.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی cck

خدمات تعویض فیلتر در نمایندگی دستگاه تصفیه آب سی سی کا

یکی از علت تعویض فیلتر ها این است که فیلتر ها برای گرفتن برخی از رسوبات و کلر و آلودگی های موجود در آب استفاده می شوند و رفته رفاه پر از این رسوبات و آلودگی و خاک می شوند.

زمانی که پر از خاک و آلودگی شوند، دیگر نمی توانند آنها را جذب کنند و این باعث می شود کیفیت آب تغییر کند.

مسئله تنها تغییر کیفیت آب نیست و در صورتی که آلودگی در آب باقی بماند می تواند موجب ایجاد بیماری شود.

شما برای تعویض فیلتر های دستگاه تصفیه آب سی سی کا cck می توانید از نمایندگی دستگاه تصفیه آب سی سی کا کمک بگیرید.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب سی سی کا

نمایندگی تصفیه آب خانگی سی سی کا cck

همانطور که گفته شد نمایندگی دستگاه تصفیه آب سی سی کا از فیلتر های اصلی استفاده می کند و فیلتر های اورجینال شرکت سازنده دستگاه تصفیه آب را جایگزین فیلتر های قبلی می کند.

هر کدام از فیلتر های دستگاه تصفیه آب cck در زمان مشخصی تعویض می شود. به عنوان مثال یکی از فیلتر ها ماهی یکبار باید تعویض شود و دیگری هر ۶ ماه یکبار باید تعویض شود.

متناسب با زمان تعویض فیلتر ها، آنها عملکرد متفاوتی را نیز دارند.

هر یک از فیلتر ها نقش مهمی در تصفیه آب ایفا می کند و در صورتی که یکی از آنها دیر تعویض شود می تواند عملکرد دستگاه تصفیه آب سی سی کا cck را مختل کند و آبی بی کیفیت به شما تحویل دهد.

شما برای تعویض فیلتر ها می توانید از خدمات نمایندگی دستگاه تصفیه آب سی سی کا بهره مند شوید.

تنها یک تماس با نمایندگی دستگاه تصفیه آب سی سی کا و صحبت با کارشناس فنی ما در نمایندگی دستگاه تصفیه آب سی سی کا می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

پس از آن کارشناس فنی با توجه به مدل دستگاه تصفیه شما در محل حاضر شده و اقدامات لازم را به عمل می آورد.

هواگیری دستگاه تصفیه آب خانگی در نمایندگی دستگاه تصفیه آب سی سی کا

تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی cck مجهز به پمپ و مخزن آب می باشند. شما بر روی مخزن دستگاه تصفیه آب یک یک شیر پلاستیکی را مشاهده می کنید.

همچنین یک تیوپ درون دستگاه تصفیه آب وجود دارد که درون این تیوپ، آب تحت فشار هوا قرار می گیرد.

زمانی که شما شیر مصرف آب شیرین را باز میکنید، آب به کمک فشار هوا به شیر آب منتقل می شود و رد طی این عمل، تیوپ مچاله می شود.

این کار تا زمانی به درستی انجام می شود که میزان هوای درون تیوپ استاندارد باشد و در صورتی که فشار آب در شیر آب کم شود و یا مخزن سنگین شود، نیاز به هواگیری تیوپ دارد.

ممکن است این تیوپ سوراخ شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد.

به آبی
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • به آبی 8 ژوئن 2019 / 9:11 ب.ظ

    نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا cck

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
خیابان امیر کبیر، امین حضور، خ ری، پاساژ امام جواد
09196615469-02133752418
مراجعه حضوری فقط در موارد لزوم و هماهنگی قبلی پذیرفته میشود.
Call Now Buttonتماس با کارشناس