نوین تصفیه | طراح و سازنده انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی و کشاورزی

نوین تصفیه

شرکت فنی مهندسی نوین تصفیه به عنوان یک گروه دانش محور ضمن بهره گیری از آخرین دستاورد های دانش آموختگان صنعت آب و رعایت حقوق مشتریان ، سعی دارد مسئولیت پذیری در قبال مشتریان عزیز را به عنوان فرهنگ قالب سازمانی در این صنعت نهادینه سازد.

در این صفحه شما هم با کاربردهای تصفیه آب صنعتی آشنا میشوید و هم چگونگی ارتباط با نوین تصفیه پارس

خواندن این صفحه 5 دقیقه

دارای گواهینامه ها و تندیس های :

 1. گواهی نامه بین المللی آموزش ارتباط با مشتری از آکادمی AGR سوئد
 2. گواهی نامه بین المللی انتظارات مشتری از آکادمی IQC انگلستان
 3. گواهی نامه مدیریت بازار از انجمن توسعه و بهبود صنایع ایران
 4. دریافت تندیس مشتری مداری نوین و مدیت یازار از سازمان توسعه صنایع ایران

تصفیه صنعتی شرکت نوین تصفیه

گروه فنی مهندسی نوین تصفیه پارس همواره در تلاش است که بتواند بهترین خدمات ، همچنین بهترین طراحی و از همه مهمتر بهترین خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه نماید .

گروه فنی مهندسی نوین تصفیه پارس با دانش روز دنیا در صنعت دستگاه تصفیه آب صنعتی بهترین گزینه برای گلخانه, صنعت دام پروری, متالوژی, پرورش ماهی و … می باشد.

 1. رضایت مشتری با ارتقاء کیفیت محصولات
 2. آموزش موثر کارکنان و ارتقاء توان علمی و تجربی آنان
 3. اقدام پیشگیرانه مناسب
 4. تأمین مواد اولیه مرغوب با شناسایی پتانسیل های برتر
 5. معرفی محصول به بازارهای جدی از جمله بازارهای خارجی
 6. تنوع و به روز آوری محصول ، متناسب با نیاز مشتریان
درباره شرکت نوین تصفیه :

این شرکت در بسیاری از نقاط داخل و خارج از کشور اقدام به نصب و راه اندازی پکیج های فوق در ظرفیت های مختلف نموده است و در طی این مدت ، توسعه سیستم های مدیریت کیفیت را در جهت توان خود انتخاب کرده ، استقرار داده، نگهدار نموده ، بهبود مسمر و اثربخشی آن را در مورد پایش و اندازه گیری قرار میدهد تا رضایتمندی مشتریان خود را بدست آوده و نهایت کیفیت محصولات خود را ارتقاء بخشد بدین منظور موارد ذیل را خط مشی خود قرار داده است .

شرکت فنی مهندسی نوین تصفیه پارس با بهره گیری از ارتباطات علمی خود با کشورهای پیشرو در صنعت تصفیه آب و پشتیبانی متخصصین داخلی از سال 1381 بیشترین توان خود را معطوف به مشاوره ، طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی سیستم های تصفیه و پکیج های گندزدایی آب برای کاربردهای مختلف ازجمله اولترا فیلتراسیون ( UF ) نانوفیلتراسیون ( NF ) اسمز معکوس ( RO ).

نوین تصفیه طراح و سازنده انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی

 

بازدید از محل
تیم طراحی گروه فنی مهندسی نوین تصفیه پارس در همه مراحل اجرا و فروش دستگاه تصفیه آب صنعتی ابتدا از محل نصب دستگاه بازدید به عمل می آورد تا نسبت به شرایط محیط و همچنین شرایط جوی نوع شاستی و قطعات مورد نیاز اقدام به تهیه گزارش می نماید.
کارشناسی در محل
پس از بررسی تیم طراحی نوین تصفیه پارس از محل بازدید و ارائه گزارش، یک تیم کارشناسی به محل اعزام می شوند تا نسبت به تهیه نمونه برداری از آب منطقه اقدام نمایند . جواب آزمایش آب منطقه به همراه گزارش تیم طراحی و تیم کارشناسی تحوبل واحد برآورد هزینه خواهد شد .
برآورد هزینه دستگاه تصفیه صنعتی
واحد برآورد هزینه با توجه به جواب آزمایشگاه و همچنین گزارش تیم طراحی و تیم کارشناسی نوین تصفیه پارس نسبت به برآورد هزینه دستگاه تصفیه آب مورد نیاز مشتری، سختی آب منطقه و همچنین شرایط جوی اقدام می کند. در نهایت تیم فروش نوین تصفیه پارس با تمامی گزارشات مندرج قیمت نهایی را اعلام می کند .
نصب و تحویل دستگاه تصفیه صنعتی
پس از گذشت همه مراحل فوق و پرداخت هزینه های دستگاه تصفیه آب صنعتی، دستگاه به همراه یک تیم نصب و راه اندازی به محل اعزام می شوند. پس از نصب و تحویل دستگاه کلیه آموزش های اولیه به یک اپراتور که از طرف مشتری معرفی می شود آموزشهای لازم داده می شود و از آن تاریخ گارانتی و خدمات پس از فروش محصول دارای اعتبار می باشد.

کاربرد دستگاه های تصفیه آب صنعتی

مرغداری گوشتی و تخم گذارها

آب مهمترین ماده برای بقای تمام موجودات زنده از جمله حیوانات می باشد که نقش بسیار بسزائی در زنده ماندن ، رشد ، تولید مثل و سلامت حیوانات دارد ؛ به نحوی که کنترل دمای بدن ، هضم بهتر غذا و دفع فضولات به مواد مستقیم بستگی به کیفیت آب آشامیدنی طیور دارد .

هر چه آب مورد مصرف مراکز پرورش پرندگان گوشتی و تخم گذار مثل مرغداری ها و پرورش شتر مرغ با کیفیت تر باشد این امر باعث سلامت دام و افزایش وزن حیوان حفظ کیفیت تأسیسات مرغداری ها می شود.

آب آشامیدنی در مراکز پرورش طیور می بایست از لحاظ میبکروبی فاقد هر گونه باکترب بوده و ph آن بین ۶ ال ۸/۶ باشد . همچنین آب از لحاظ فیزیکی و شیمیایی باید فاقد رنگ ، بو و مزه و سختی بالا و املاح مضری چون سولفات ، نیترات و یا نیتریت باشد ؛

چرا که نیتریت موجود در آب به هموگلوبین خون دام میچسبد و با کتهش میزان ظرفیت نقل و انتقال اکسیژن باعث خفگی طیور و در نهایت تلفات مرغداری ها خواهد شد .

دستگاه تصفیه آب صنعتی با حذف باکتری و آلاینده های آب سبب رشد بهتر و سلامت انواع طیور می شود .

آب نقش بسیار مهمی در تنظیم دمای بدن مرغ دارد به نحوی که جوجه ها با افزایش دما آب بدن خود را به سرعت از دست می دهند چون مرغ هوا را به سیستم تنفسی خود وارد می کند و به جای استفاده از آب بدن برای افزایش وزن آب در بدن برای تنظیم درجه حرارت بدن به بخار آب تبدیل می شود و این امر مخصوصا در طول تابستان بسیار اتفاق می افتد .

اگر جوجه ها آب با کیفیت و کافی نداته باشند تحت فشار قرار گرفته و در نتیجه این سبب کاهش وزن مرغ های گوشتتی خواهد شد .

شرکت نوین تصفیه تصفیه آب صنعتی

 • مرغ های تخم گذار

کیفیت و کمیت آب در برنامه غذایی مرغداری تخم گذار بسیارحایز اهمیت می باشد .
در مرغداری های تخم گذار دستور العمل کلی این است که یک مرغ تخم گذار باید روزانه ۵ کیلو گرم آب مصرف کنند که اگر کیفیت آب مصرفی ضعیف باشد مرغ ها باید یا کمتر از آب استفاده کنند و یا به ندرت ممکن است نوشیدن را کاملا متوقف کنند .

همچنین حضور سولفات های آهن و منگنز در آب میتواند باعث طعم تلخ آب شود در نهایت ،حضور تمام این املاح سبب ایجاد باکتری هایی در بخش گوارشی مرغ تخم گذار میگرددو بدین شکل باعث کاهش مصرف آب توسط حیوان می شود واگر جوجه ها آب کافی نداشته باشند می توانند تحت فشار قرار بگیرند و تولید تخم مرغ متوقف میشود ودر شرایط حاد تر باعث سکته و مرگ جوجه می شود .

 • مرغ های گوشتی

بیش از ۸۰ درصد وزن جوجه های یک روزه از آب تشکیل شده است . در مرغ های گوشتی بیش از ۷۰ درصد وزن بدن از آب تشکیل شده است . در واقع به ازای هر یک کیلو افزایش وزن در مرغ های گوشتی ، حدود ۴ لیتر آب مصرف می شود .

مانند هر موجود زنده دیگری در بدن جوجه ها و مرغ ها ، کمبود آب و همچنین مصرف آب ناسالم باعث بروز بیماری و در موارد حاد می تواند منجر به تلف شدن جوجه ها شود

گلخانه ها

با کاهش سطح آب های زیر زمینی وآب های شیرین هر روز شاهد افزایش میزان شوری بیشتر آب های موجود در سفره های زیر زمینی هستیم که این مسئله باعث شده است تاثیرات نامطلوبی در امر کشاورزی و تاسیسات گلخانه ای و بسیاری از باغ ها و مزارع در مناطق مختلف گذاشته است .

در بخش کشاورزی آب و خاک تاثیر مستقیمی بر هم دارند به نحوی که میزان شوری بالای آب باعث افزایش شوری خاک شده و تاثیر بهره وری مزرعه خواهد داشت . با کما تاسف شوری و سخت بودن آب قنات ها و‌چاه ها موجب شده است که کشت در مزارع کشاورزی نقاط مختلف غیر قابل انجام باشد .

در گلخانه ها جایگزینی گلخانه های هیدروپونیک به جای گلخانه های سنتی EC یا همان شوری آب بسیار مشکل ساز است . وقتی به دلیل شوری وزیاد بودن املاح آب گیاه نتواند مواد مغذی مورد احتیاج خود را به نحو احسن دریافت کند در پورسه رشد و سوخت و ساز گیاه اختلالات بزرگی به وجود می آید ، املاح بیشتر = اختلال بیشتر

سختی آب در گلخانه

سختی آب در گلخانه ها و میزان بالای کلراید ، ازت نیتراتی و آمونیاکی باعث مسمویت گیاهی و ریزش زود رس برگها سوختگی و خشکیدگی مستقیم برگ ودر نهایت تولید محصول بی کیفیت میگردد.

استفاده از آب با کیفیت فرایند فتو سنتز را تقویت کرده و علائم کمبود مواد غذایی در زردی ورنگ پریدگی ، پژمردگی را مرتفع می کند . برگها سبز تر و گیاهان قوی ترو شاداب تری را با جذب بهتر ریز مغذی ها ،کلسیم و منیزیم خواهیم داشت .

همچنین در سیستم های آبیاری بارانی و قطره ای به علت محو شدن لکه های کلسیمی قطرات درشت بر روی برگها باقی نمی ماند ودر نتیجه پدیده برگ سوزی را نخواهیم داشت .

گاوداری های شیرده

آب مهمترین ماده غذایی است که گاو شیری دریافت میکند .۵۰ تا ۵۰ درصد وزن یک حیوان را آب تشکیل میدهد لذا برای رسیبدن به حداکثر بهره وری در مراکز دام پروری ، گاوها هر روز باید به مقدار کافی آب سالم وبا کیفیت را مصرف کنند .

بدون مصرف آب سالم مصرف غذا در گله به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و بدن حیوان دچار خشکی شده و عملکرد صحیح متابولیسم بدن ازبین خواهد رفت در نتیجه آب در گله های شیر ده و پروار بندی میتواند بسیار مهم و دشوار باشند .

وجود املاح معدنی مثل نیترات در سطح بالا در آب مصرفی گاوداریها می تواند سبب بروز مسمویت در گله ودر نتیجه عملکرد پائین وحتی سبب مرگ دام خواهد شد .

در مصرف آب گله بایستی وجود بعضی از آلودگی ها نظیر نیترات ، کلرید سدیم و سولفات ها و منیزیم و همچنین عوامل میکروبی و بیماری زا را جدی گرفت وسعی نمود آبی سالم را در اختیار دام قرار داد .

۵ معیار در سنجش کیفیت آب در واحدهای گاوداری بسیار مهم است :

 • بو طعم : ( گوگرد ، آهن و منگنز در طعم وبوی آب تاثیر می گذارد.)
 • خواص فیزیکی و شیمیایی آب ( PH ، مواد معدنی محلول در آب ، اکسیژن محلول در آب ، سختی بالای آب )
 • وجود ترکیبات سمی ( فلزات سنگین ، مواد معدنی سمی ، فسفات های آلی و هیدرو کربناتها )
 • وجود املاح یا ترکیبات اضافی (نیترات ، سدیم ، سولفات ها ، آهن )
 • وجود باکتری ها

همچنین وجود نمک بسیار زیاد در آب برای واحدهای پروار بندی و شیر ده مشکل ساز است ؛ بر این اساس هنگام استفاده از آبی که یک درصد کلرید سدیم دارد از مصرف خوراک دام کاسته می شود ودر نهایت کاهش وزن دام را در واحدهای پروار بندی و کاهش شیر دهی را در واحدهای شیر ده در پی خواهد داشت .

صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی

صنایع شیمیایی جز صنایع زیر ساختی یک کشور محسوب می شود که علاوه بر تولید محصول نهایی ، بخش عمده ای از محصولات میانی مانند تولید مواد اولیه شوینده ها ، انواع چسپ ورنگ ، انواع نرم کننده ها و …. را تامین می نماید .

تولید آب با کیفیت در این صنایع علاوه بر بالا بودن کیفیت محصول نهایی قیمت تمام شده این مواد را نیز کاهش می دهد واین امر در کنترل بهش اقتصادی کارخانجات کمک رسان خوبی است .

 • تصفیه آب در مصارف آزمایشگاهی

در مصارف صنعتی و آزمایشگاهی صاحبان صنایع بر آن هستند تا از سیستم تصفیه آب استفاده کنند تا پائین ترین ضریب خطا و بالاترین کیفیت آب خروجی را داشته باشند .

شرکت نوین تصفیه

 

کاربرد های تصفیه صنعتی در صنایع مختلف

دستگاه تصفیه آب گلخانه دستگاه تصفیه آب کشاورزی دستگاه تصفیه آب باغ میوه دستگاه تصفیه آب پرورش ماهی
دستگاه تصفیه آب طیور دستگاه تصفیه آب دامداری دستگاه تصفیه آب رستوران دستگاه تصفیه آب صنایع غذایی

کلیپ شبیه سازی دستگاه تصفیه آب صنعتی

لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

طرز کار دستگاه تصفیه آب صنعتی

طرز کار و نحوه کار دستگاه های تصفیه آب صنعتی در صنایع های مختلف را میتوانید در ویدیو زیر ببینید

کاتالوگ تصفیه صنعتی

فرم تماس و درخواست مشاوره رایگان

برای درخواست مشاوره رایگان با شرکت فنی مهندسی نوین تصفیه Novin tasfie با پرکردن این فرم منتظر تماس کارشناسان نوین تصفیه بمانید ، لازم به ذکر است که لطفاً در پر کردن اطلاعات دقت لازم را مبذول فرمایید .

با وارد کردن نام و شماره خود کارشناسان با شما تماس میگیرند

  شرکت فنی و مهندسی نوین تصفیه نمایشگاه اراک سال 1397

  نوین تصفیه در نمایشگاه گرگان 1397

  شرکت مجموعه نوین تصفیه در نمایشگاه تهران 1396

  حضور شرکت نوین تصفیه قم در نمایشگاه قم 1396

  شرکت گروه فنی مهندسی نوین تصفیه در نمایشگاه دام و طیور گرگان 1396

  حمیدرضا کامیاب
  دیدگاه کاربران
  2 دیدگاه
  • مجید /

   سلام لیست قیمت یک تصفیه آب صنعتی 15000 لیتر برای استخر یک باغ چقدر در می یاد؟

   • به آبی /

    سلام لطفا اطلاعت تماس برای ما ارسال بفرمایید

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *