دستگاه تصفیه آب خانگی ژاپنی

دستگاه تصفیه آب خانگی ژاپنی
  • دستگاه تصفیه آب خانگی ژاپنی

دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از دستگاه هایی است که در سراسر دنیا و از سوی کشورهای مختلف مورد طراحی، ساخت و عرضه قرار گرفته است.

یکی از کشورهای سازنده دستگاه تصفیه آب خانگی، کشور ژاپن می باشد.

کشور ژاپن از گذشته تا به امروز نه تنها در زمینه دستگاه های تصفیه آب خانگی، بلکه در زمینه دیگر وسایل نیز موفق بوده و توانسته اعتبار لازم را از سراسر جهان کسب کند.

دستگاه تصفیه آب خانگی ژاپنی تا به امروز توانسته از میان دیگر دستگاه ها تصفیه آب خانگی جلو بزند و رضایت بسیاری از مردم را جلب کند. سایت به آبی ارائه دهنده خدمات عالی در این زمینه میتواند به شما خدمات ارائه دهد.

تماس مستقیم با کارشناس نمایندگی های تهران

021 38 021               09120205975 

دستگاه تصفیه آب خانگی ژاپنی

معرفی دستگاه تصفیه آب خانگی ژاپنی

یکی از نمونه های دستگاه تصفیه آب خانگی ژاپنی، دستگاه تصفیه آب خانگی تورای می باشد که توسط کشور ژاپن تولید و عرضه می شود و به سراسر دنیا صادر می شود.

این تصفیه آب خانگی ژاپنی، 6 مرحله ای می باشد، یعنی دستگاه تصفیه از فیلتر RO یا اسمز معکوس بهره می برد.

همانطور که می دانید یکی از ویژگی های یک دستگاه تصفیه خوب و اصلی این است که از این فیلتر استفاده کند و یا مرحله چهارم را داشته باشد.

علاوه بر این دستگاه های تصفیه آبی که این مرحله را داشته باشند، آب را به خوبی تصفیه می کنند.

فیلتر RO یا فیلتر اسمز معکوس از یک لایه غشا بهره می برد که آب با شدت از آن گذر داده می شود تا نمک از آب گرفته شود و آب شفاف، زلال و شیرینی به دست آید.

هر چند در برخی مواقع به علت گرفته شدن بسیاری از املاح آب، آب در این مرحله رو به تلخی می رود و برای از بین بردن چنین مشکلی باید از دستگاه های تصفیه با مراحل بالاتر استفاده کرد که به رفع این مشکل کمک می کند.

از صفحه فروشگاه دستگاه تصفیه آب صنعتی ما هم دیدن فرمایید.

Water Purifiers japan

اجزای تشکیل دهنده دستگاه تصفیه آب خانگی ژاپنی

دستگاه تورای مانند سایر دستگاه های تصفیه آب خانگی از اجزای مختلفی برای تصفیه آب استفاده می کنند که شامل موارد زیر می باشد :

  • شش فیلتر گیاهی برای تصفیه آب
  • پمپ هیدون یکی از بهترین پمپ های بکار رفته در بازار
  • اتصالات فیتینگ
  • مخزن با حجم 3.2 گالن
  • هوزینگ بسیار قوی
  • پایه استیل و ضد زنگ
  • فیلتر نانو سلولز ممبران که به عنوان محافظ فیلتر RO استفاده می شود.
  • شیر پساب فاضلاب

مزایای استفاده از تصفیه آب خانگی ژاپنی

یکی از مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی ژاپنی ، گیاهی بودن فیلترهایی است که در این دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود.

کشور ژاپن یکی از کشورهای موفق در ساخت الیاف کربن، داروهای گیاهی و فناوری های زیست محیطی می باشد.

با توجه به مزایای دستگاه تصفیه آب ژاپنی از قبیل استفاده از فیلترهای گیاهی در کنار پمپ قوی و مخزن 3 گالنی، این دستگاه تصفیه آب خانگی به عنوان یکی از دستگاه های مطرح در جهان معرفی شده است.

همچنین پایه استیل به کار رفته در این دستگاه تصفیه آب موجب می شود، پایه دستگاه زنگ نزد و شما نیازی به خرید پایه جدید پس از چند سال نداشته باشید.

فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی ژاپنی گیاهی می باشد، بنابراین استفاده از این دستگاه آب را با کیفیت بالا و سالم به شما عرضه می نماید.

پمپ بکار رفته در این دستگاه تصفیه آب ژاپنی بسیار پرقدرت می باشد، به طوری که صدای کمی تولید می کند.

ناگفته نماند این دستگاه تصفیه دارای گواهینامه های معتبر و تاییدیه بهداشتی از قبیل NFS، Water Quality، FDA و همچنین استاندارد CE را از کشور اروپا دارد.

در نهایت در مورد مزایای این دستگاه تصفیه آب خانگی، گارانتی و پشتیبانی پس از فروش می باشد که خیال بسیاری از مشتریان را بابت مشکلات دستگاه تصفیه آب و برخی تعمیرات راحت می کند.

تصفیه آب ژاپنی

معایب دستگاه تصفیه آب ژاپنی

معایب استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی ژاپنی تورای در این است که این از یک ترانس با رده متوسط استفاده می کند.

همانطور که می دانید در صورتی که ترانس ضعیف باشد، موتور دستگاه تصفیه آب خانگی به خوبی کار نخواهد کرد.

یکی دیگر از معایب این دستگاه تصفیه آب ژاپنی این است که قیمت آن بسیار بالا است و ارزش خرید ندارد، با توجه به اینکه سایر دستگاه های تصفیه آب موجود بازار می توانند با عملکرد متوسط کارایی لازم را ارائه دهند.

به آبی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.